Tootjad / Hinnad

Hinnakirjad

Allpool suurem osa meie poolt esindatud tootjate hinnakirjadest.
Paljude tootjate puhul on tegu tootjapoolsete soovituslike hindadega, mitte hinnaga, millega oleksime valmis tooted teile müüma. Seega - küsige julgesti pakkumist!
Arvestage ka sellega, et kuna keskendume salongis tehnikat kuulamas ja konsultatsioonil käivate klientide teenindamisele ning e-poe toodete sisestamisele siis aega siin hinnakirjade uuendamiseks napib. Seetõttu värske info saamiseks võtke meiega ühendust: https://pood.valiheli.ee/kontakt/

Samuti ärge peljake meiega ühendust võtta siis, kui ainult hinnanumbrist ja toote nimest jääb valiku tegemisel väheseks. Tunneme oma tooteid - erinevalt internetipoodidest oleme paljusid neist kuulanud ja näinud - seega oskame hinnata nende sobivust teie vajaduste jaoks. Ja paljud neist on huviliste jaoks kuulamiseks-vaatamiseks väljas ka meie salongis.

Toome siinkohal välja need tootjad, mille hinnakirjad veel kodulehele jõudnud ei ole aga mida teile sellegipoolest pakkuda saame - lihtsalt saatke meile kiri või helistage:
Atoll, Russound, Estelon, Dual, Dune HD, System Audio, Neat, van den Hul, Cerasonar, JL Audio, Cayin, Meridian, Icon Audio, MBL, Parrot, Wyred, Tchernov Audio, Harbeth, Melco, Nagaoka, Crystal Cable, Copland, Pebble Audio, Ayre, Usher, DLS, Innuos, Atacama Audio, Tellurium Q, Burmester, Audio Physic, Magico, Epos, Magnepan, Mastersound, Linn, Solid Tech, Custom Design,  Accuphase, DH-Labs, Elipson, Sonance, Trinnov Audio, Octave, Raidho, Simaudio, dCs, AVM, Transparent, BelCanto, KLH, Taga Harmony, Argon Audio, Gato Audio, Peachtree Audio, Soundcare, Kii Audio, Tivoli Audio, Perreaux, Emotiva, Tangent, Leak Audio, SPL Electronics, Dynavox, Fezz Audio, Black Rhodium, Questyle, SOTM, Manger, Forsman, miniDSP, MSB, Mytec, Nagra, Hedd Audio, Electrocompaniet, Crown, Gold Note, Cocktail Audio / Novafidelity, HiBy, Airpulse, Warwick Acoustics, MoFi (Mobile Fidelity), Vertere, Reavon

Acoustic Energy kõlarid

acoustic-energy-logoAcoustic Energy asutati 1987. aastal Londonis, Inglismaal, kus loodi nüüdseks legendaarne AE1 kõlar. AE1 määratles uuesti, milleks on võimeline kompaktse korpusega kõlar, kehtestades uued dünaamika, võimsuse ja selguse standardid, mida varem ei olnud võimalik kuulda väljaspool suuremaid kõrgekvaliteedilisi kõlareid. Need disainiprintsiibid on tänaseni ettevõtte eetoseks jäänud.ae banner

Loe edasi...

AKG kõrvaklapid

akg-harman-logoAKG kõrvaklappide hinnakiri seisuga 05.11.2016.

Tarneaeg: enamus tooted 1-2 päeva
Lisainfo: tootja kodulehekülg

Loe edasi...

Amphion kõlarid

AmphionAastal 1998 kõlaritootmisega alustanud Amphion on aastate möödudes hakanud järjest enam tähelepanu pöörama nii kõlari disainile ja ruumikujunduslikule rollile kui ka võimalusele kasutada kõlarit nii töölaual kui ka terve ruumi helindamiseks. Põhjamaade disain ja tehniline arendustöö maailma tippülikoolide laboratooriumites ühendatud Soome käsitöö ja materjalidega - see ongi Amphion.

amphion banner web

Loe edasi...

Anthem stereo- ja kodukino eel- / lõppvõimendid / protsessorid, AV-ressiiverid. Nüüd ka uued 2020-2021 aasta mudelid

anthem-logo Anthem, kes kuulub ühte gruppi koos kõlaritootjatega Paradigm ja Martin Logan, tegutseb koos nendega samas kompleksis kanadas, Toronto külje all ja on uhke oma päritolu, kvalifitseeritud tööjõu ja kvaliteetsete toodete üle. Viimastel aastatel on nad jõudsalt vallutuanud ka Euroopa turgu ja 2017 aastast on nad läbi valiHeli ka Eestis saadaval.

anthem banner

Loe edasi...

Arcam Hi-Fi tooted - võimendid, ressiiverid, DAC-id

arcam logoInglismaal Cambridge lähedal tegutseva Hi-Fi helitehnika tootja Arcam toodete hinnakiri seisuga 01.05.2022.

arcam banner

Loe edasi...

Astell & Kern kaasaskantavad meediamängijad / kõrvaklapivõimendid (DAP-id)

ak logoAstell&Kern on juba aastaid tootnud parimaid kaasaskantavaid meediamängijaid. ValiHeli kaudu on need saadaval ka Eestis.

astell kern banner

Loe edasi...

ATC kõlarid ja elektroonika

atc-logoAastal 1974 oma esimese käsitööna valminud kõlarielemendi välja lasknud ATC on peale pikalt ainult professionaalidele (muusikud, stuudiod jne) mõeldud kõlarite ja teistele kõlarivalmistajatele elementide tootmist hakanud välja laskma kõlareid (ning väiksemas mahus võimendeid ning teisi elektroonika-tooteid) ka kodukasutajatele. Eelneva stuudiomonitoride valmistamise kogemuse baasil on ka need loodud taasesitama võimalikult moonutusvaba ja lineaarse sageduskarakteristikuga heli.

atc banner

Loe edasi...

Audeze kõrvaklapid

AudezeUSA-s Californias tegutseva ja Hi-End kõrvaklappe tootva firma Audeze tee kõrvaklapimaailmas sai alguse aastal 2008, kui said kokku õiged juhid, insenerid jja materjalid ja ilmavalgust nägi esimene mudel LCD-1. Peale seda on neilt tulnud välja ridamisi uusi ja veel paremaid planar-magnetic tüüpi over-ear kõrvaklappe, viimastel aaastatel neile lisaks ka in-eare, juhtmevabu mänguriklappe ja lisaks avatud klappidele ka kinniseid mudeleid.

Audeze banner

Loe edasi...

Audio Note kõlarid, stereo- ja lampvõimendid, CD-mängijad jm. UUS!

logo 100Audio Note on laia valikut Hi-Fi ja High-End klassi audiotehnikat pakkuv firma Inglismaalt. Neilt leiate erinevaid lampvõimendeid (nii eelvõimendeid, integreeritud võimendeid kui ka lõppvõimendeid), lampide baasil tehtud CD-mängijaid, DAC-e, vinüülplaadimängijaid, tänapäeva disainitrende eiravaid ent väga musikaalseid kõlareid jne.
Eestis müüb Audio Note tooteid ValiHeli.

audionote banner 935

Loe edasi...

Audio Pro juhtmevabad multiroom ja Bluetooth kõlaridrid

Audio Pro logoRootslaste Audio Pro on juba aastast 1978 tootnud kõlareid ja muud helitehnikat motoga "Pakkuda parima heliga kõlareid parima hinnaga". Paljude toodete omapärase, ainult Audio Prole omase disaini ja viimistluse tõttu on nad teistest selgesti eristatavad. Ka tehniliselt ollakse väga tugevad: Bluetooth on enamusel kõlaritel v5.0, üle Wifi saab kasutada erinevaid striimingteenuseid nagu Spotify, Tidal, Deezer, internetiraadiod; multiroom-toetus annab aga võimaluse eri kõlareid ühe äpi pealt juhtida, hallata ja kasvõi kõiki korraga ühte sama muusikat mängima panna. Akuga ehk kaasaskantavad Bluetooth kõlarid üllatavad aga oma võimsuse ja aku kestvusega.

audio pro banner

Loe edasi...

Audio Research lampvõimendid - eelvõimendid, lõppvõimendid, integreeritud võimendid

audio research logo1970 aastal USAs loodud Audio Research ühendab endas disaini, Hi-End heli ja lampide ilu.

ar banner

Loe edasi...

Audio Technica kõrvaklapid, vinüülplaadimängijad, helipead, mikrofonid ja muud lisad

audio-technica-logo5Peaasjalikult oma professionaalse helitehnika (konverentsisüsteemid, juhtmevabad ja stuudiomikrofonid jne) poolt tuntud Jaapani firma Audio Technica toodetest on ValiHeli valikus suurepärase hinna/kvaliteedi suhtega vinüülplaadimängijad je neile mõeldud helipead/nõelad ning erinevad stuudio- ja kodukasutuseks mõeldud kõrvaklapid.

audio technica banner

Loe edasi...

Audiolab HI-FI tooted - CD-mängijad, võimendid, DAC-id. Nüüd ka uued 7000 ja 9000 seeriad

AudiolabAudiolab alustas tegevust 80-te alguses lastes siis välja 8000A nime kandnud võimendi, millest kujunes läbi ajaloo üks edukamaid stereovõimendeid üldse. Edust ajendatult lisandusid peagi eel- ja lõppvõimendid, tuunerid, CD-mängijad jne. Olles vahepeal kuulunud vormel-1 tiimile ja kandnud nime TAG McLaren Audio, liituti 2004 aastal suure IAG Grupiga ja nüüd jagatakse koos Wharfedale, Missioni, Quadi ja teiste sama grupi firmadega Hiinas üle 400 tuhande ruutmeetri suurust tehast ja arenduskeskust. Sellise koostöö viljadega (näiteks 6000 seeria toodete näol) soovitame meie salongi tutvuma tulla kõikidel helitehnika huvilistel.

6000 banner web

Loe edasi...

Audioquest kaablid: kõlarikaablid, RCA kaablid, installatsioonikaablid, optilised kaablid, subwoofrikaablid, tarvikud jne. Nüüd jälle laos ka Dragonfly Red, Black ja uusim Cobalt USB-DAC-id

logo1980 aastal Ameerikas asutatud Audioquest pakub väga laia valikut erinevaid Hi-Fi ja kodukino jaoks mõeldud signaalkaableid. Soovitame kindlasti tähelepanu pöörata nende suurepärastele installatsiooni-kõlarikaablitele, millede hulgas on spetsiaalsed mudelid ka näiteks betooni ja välistingimustesse/pinnasesse paigaldamiseks.
Lisainfo: tootja koduleht

banner

Loe edasi...

Aune DAC-id, kõrvaklapivõimendid, kaasaskantavad meediamängijad. UUS!

logo2004 aastal hulga Hiina Hi-Fi entusiastide poolt loodud firma Aune (ametlikult Wuhan Ao Lai Er Technology Co.,LTD) on saanud tuntuks oma tasukohaste, ent kõrge hinna/kvaliteedi suhtega desktop-kõrvaklapivõimendite/DAC-ide ja kaasaskantavate meediamängijate poolest.
Hinnakiri seisuga 01.10.2017.

Aune banner

Loe edasi...

Auralic striimerid, võrgu-muusikamängijad, DAC-id, kõrvaklapivõimendid, striimivad võimendid jm

auralic logoAlles 2008 aastal loodud Auralic on oma lühikese ajaloo jooksul suutnud end tõestada, kui väga tugev tegija võrgu-muusikamängijate, striimerite ja DAC-ide vallas.
Hinnakiri seisuga 01.09.2020.

Auralic aries banner

Loe edasi...

Avantgarde Acoustics kõlarid, subwoofrid, võimendid ja kaablid

logoRuupor on efektiivseim, naturaalseim ja samas vanim moodus helilainete võimendamiseks. Sellest tõest lähtuvalt on Saksamaal juba üle 20 aasta tegutsenud Avantgarde Acoustics loonud oma High-End klassi ruuporkõlarid, mis ei jäta kedagi külmaks ei oma heli ega ka väljanägemise poolest.
Eestis müüb Avantgarde Acoustics kõlareid ValiHeli.

ava banner 935

Loe edasi...

AVID vinüülplaadimängijad ja lisad (käpad, helipead, eelvõimendid)

AvidAvid on üks mitmetest Inglismaal baseeruvatest Hi-Fi firmadest, kelle põhitoodanguks on peamiselt High-End klassi vinüülplaadimängijad aga ka nende jaoks mõeldud elektroonika (phono-eelvõimendid), stereovõimendid ja ka mõned kõlarid.

avid banner

Loe edasi...

Bang & Olufsen hinnakiri - Beoplay elustiili-tooted - Bluetooth kõlarid ja kõrvaklapid ning Beolab ja BeoSound kodused helilahendused

bo logoTaani luksusbränd Bang & Olufseni loodi 1925. aastal kahe Taani inseneri Peter Bangi ja Svend Olufseni poolt. Elitaarse tootjana tuntud brändi põhiliseks võtmeteguriks on väga hea disainitunnetus ja kõrge toodete kvaliteet.
Ettevõtte hiilgeajad on tagasi ja kaugeltki mitte ainult tänu jõukamale keskklassile, kes hindab hea disainiga elektroonikat ning jaksab seda oma suurde elutuppa hankida. Firma tootevalikust leiab ka tippkvaliteediga kõrvaklappe ja kaasaskantavaid kõlareid, mis mõeldud noorematele kasutajatele.

banner

Loe edasi...

Beyerdynamic kõrvaklapid

beyerdynamic logoBeyerdynamic sai alguse 1924 aastal Berliinis, kui noor insener nimega Eugen Beyer tõi välja kinofilmid ehelindamiseks mõeldud kõlarid. 1937 tuli välja selle firma esimene kõrvaklapimudel, DT 48, mis osutus nii heaks, et seda toodeti veel ka 75 aastat hiljem! 1399 lisandusid toodangusse ka mikrofonid(esimene mudel M19 sai peagi Saksamaa raadiojaamades standardiks), aastast 1962 juhtmevabad mikrfonid, aastast 1998 digitaalsed konverentsisüsteemid. ValiHeli valikus on sellest laiast tooteportfellist siiski vaid Hi-Fi ja stuudio-kõrvaklapid.

banner 

Loe edasi...

Bluesound Hi-Fi juhtmevabad multiroom kõlarid, striimerid, võimendid ja salvestusseadmed

logo-bluesoundSelliste tuntud HI-Fi firmadega nagu NAD ja PSB ühte gruppi kuuluv Bluesound tõi 2013 aasta oktoobris välja esimesed Hi-Res (24-bit/192kHz) toega multiroom seadmed (kõlarid ja striimerid) ja said hetkega selle turu liidriteks. Aastate jooksul ei ole loorberitele puhkama jäädud - uued mudelid toetavad hääljuhtimist, MQA kodeeringut, omavad Bluetooth saatjat, võimaldavad juhtimist Control4 ja Crestron targa koju lahendustega, on juhitavad hästi intuitiivse BluOS tarkvaraga ja samuti läbi Roon tarkvara jne jne. Tule tutvu Bluesound lahendustega ValiHelis!

banner 935

Loe edasi...

Bose kõlarid ja kõlarikomplektid, muusikakeskused, kodukinod, dokid, kõrvaklapid, L-1 PA-komplektid ja muu

boselogoTõenäoliselt maailma tuntuim helitehnika firma Bose pakub laia valikut kõrvaklappe (sealhulgas 5 erinevat aktiivse müraeemaldusega mudelit), soundbare, 2.1 ja 5.1 kodukino kõlarikomplekte, multimeediakõlareid, Bluetooth- ja striimivaid kõlareid nii koju kui ka kaasas kandmiseks, lisaks ka uusi tooteid, mis mõeldud muusika kuulamiseks kandmiseks kaelas ja prillidena. ValiHeli salongist leiate suure valiku neist toodetest ka tutvumiseks.

bose banner

Loe edasi...

Bowers & Wilkins High-End, Hi-Fi ja kodukino kõlarid, subwoofrid, kõrvaklapid, installatsiooni- ja välikõlarid. Nüüd ka uued 800 D4 Diamond seeria erimudelid 801 D4 and 805 D4 Signature!

Bowers&WilkinsMõnikümmend miili eemal tuntud Lõuna-Inglismaa suvituslinnast Brightonist asub Worthing - asula, kus 1966-st aastal pani John Bowers aluse tänapäeva ühele tuntuimale ja hinnatuimale kõlarifirmale Bowers&Wilkins. Järgneva 50 aasta jooksul on sealt tulnud kõlariteseeriaid ja muud tooted, millede nimed kõnetavad paljusid audiofiile praegu ja ka tulevikus - CM, DM, Matrix, Nautilus, Diamond, ikoonilise tähendusega on ka Zeppelin juhtmevaba kõlar ja ka kollased, Kevlarist elemendid. Käesoleval ajal on B&W valikus aga ka kõrvaklapid ja multiroom lahendused. Suurima valiku Eestis neist toodetest leiate ValiHeli-st

Bowers Wilkins Formation Suite

Loe edasi...

Bryston eel- ja lõppvõimendid, protsessorid, DAC-id, kõlarid jne

bryston logo20 aastat garantiid analoog-tehnikale ja 5 aastat digitaal-seadmetele - sellist usaldust oma toodete vastu ei näita üles ükski teine Hi-Fi tootja. Lisame sinna veel tippklassi helikvaliteedi, mida kasutab ja soovitab oma toodete juurde Inglise kõlarivalmistaja PMC  ja saamegi lahendused, mida võib omada iga audiofiil. Eestis leiate Bryston tooted ValiHeli-st

Bryston banner

Loe edasi...

Burson Audio kõrvaklapivõimendid ja DAC-id

burson logoAustraalia väikese, ent entusiastide ringkonnas väga kõrgelt hinnatud tootja Burson Audio DAC-ide/kõrvaklapivõimendite ja teiste Hi-Fi toodete hinnakiri 2019.

Conductor-V2-S1

Loe edasi...

Cabasse Hi-Fi ja disainkõlarid, kodukinokomplektid jm Prantsusmaalt. Nüüd kohal ka The Pearl!

cabasse logoCabasse on Prantsuse kõlaritootja, mille lõi 1950 aastal Georges Cabasse. Erinevad põranda-, riiuli, ja seinakõlarite hulgas on palju selliseid disain-mudeleid, millede kohta võib kõhkluseta öelda, et need on ehtprantslaslikult veidi ekstravagantse välimusega, mõned mudelid (Riga, Baltica) ka meie jaoks veidi naljaka nimega. Lisaks on seal ka erinevaid installatsioonikõlareid ja ei saa ära mainimata jätta ka Devialet Phantom kõlaritega konkureerima loodud The Pearl juhtmevabu kõlareid (mis meie salongis ka kuulamiseks väljas on)

cabasse banner

Loe edasi...

Cambridge Audio muusikakeskused, võimendid, CD-mängijad, DAC-id, kõlarid jm helitehnika

Cambridge Audio LogoCambridge Audio näol on tegu taas ühe tuntud ja pika ajalooga Hi-Fi firmaga Inglismaalt. Selle aja jooksul on ilmavalgust näinud palju häid ja auhinnatud tooteid. Ka paeguses hinnakirjas leiate paljusid What Hi-Fi testides maksimumi tähistavat 5 tärni saanud seadet, mitmed neist on viimastel aastatel aga lausa oma hinnaklassi parima toote auhinna saanud.

CA banner

Loe edasi...

Canton kõlarid, subwoofrid, kõlarikomplektid

CantonLääne-Saksamaal, Frankfurdi lähistel 1972 aastast kõlarite tootmisega alustanud Cantonist on saanud üks suurima valikuga helitehnikafirmadest Euroopas - Cantoni tooteportfellis on lisaks suurele arvule traditsioonilistele riiuli- ja põrandakõlaritele ka uuenduslikke juhtmevabu stereokomplekte, väikeste kõlaritega disain-kodukinokomplekte, in-wall ja on-wall kõlareid, soundbare jne.

canton banner

Loe edasi...

Cerwin Vega kõlarid

Cerwin Vega logoAmeerika kõlaritootja Cerwin Vega hinnakiri seisuga 15.01.2013
 

Loe edasi...

Chord Hi-FI kaablid - kõlarikaablid, RCA kaablid, optilised kaablid, subwoofrikaablid jne

The Chord CompanyInglismaal paiknev Chord Company on erinevaid audio-video kaableid tootnud nüüdseks juba üle 25 aasta. Suur tähelepanu kvaliteedile ja tootearendusele on viinud selleni, et viimastel aastatel on saadud ridamisi erinevate tootetestide võite ja auhindu parimate kaablite eest. Kasutame ise ja soovitame ka teile!

chord-co-banner

Loe edasi...

Classe high-end eel- ja lõppvõimendid

classe-logo-webAlates aastast 1980 võimendeid tootev Kanada firma Classe sai aastal 2001 osaks suurest B&W Grupist kindlustas seeläbi saadud know-how-le ja finantsabile kõrge koha high-end audioaparatuuri tootjate seas. 2018 läbi viidud reorganiseerimise käigus liiguti aga Sound United grupi hõlma alla saades Marantzi ja Denoni kõrval vääriline koht. Nüüd 2020 aastal on neilt jälle ka uusi tooteid - selleks on 3 mudelit, mis on edasiarendused Sigma seeriast.

banner 940

Loe edasi...

Clearaudio vinüülplaadimängijad, helipead, phono-eelvõimendid ja muud lisad. UUS!

clear-audio-logoJuba 35 aastat suurepärase disaini ja kvaliteediga vinüülplaadimängijaid ja nende tarvikuid tootnud Saksa perefirma Clearaudio plaadimängijate, käppade, helipeade, phono-eelvõimendite ja muude lisade hinnakiri seisuga 01.09.2017
Lisainfo: http://www.clearaudio.de/

Loe edasi...

CocktailAudio / Novafidelity striimerid, meediamängijad, DAC-id, muusikaserverid, striimivad võimendid jm. kõik-ühes seadmed

cocktailaudio logoCocktail Audio on Korea IT-firma Novatron haru, mis on juba pea 20 aastat tegelenud Hi-Fi klassi multimeediaseadmete arenduse ja tootmisega. Coctail Audio valikust leiab erinevaid multifunktsionaalseid seadmeid, mis suudavad täita striimeri, DAC-i, muusikaserveri, CD-ripperi, kõrvaklapivõimendi, stereovõimendi rolle kas koos või üksikult.

cocktailaudio n25 banner

Loe edasi...

Creek Audio stereovõimendid, CD-mängijad

creek logoCreek Audio on üle 35 aastase ajalooga väike Inglise Hi-Fi firma. 2000-te alguse suund masstootmisele ja tootmise väljaviimine Hiinasse mõjutas tugevalt ka seda firmat ja kuigi EVO-seeria mudelid olid päris populaarsed, loobuti hiljuti suurte firmadega konkureerimast. 2020 anti teada, et tootevalik tõmmatakse koomale ja edaspidi pannakse need kokku Euroopas. Hetkel on valikus vaid Creeki ajaloo kallim toode Voyage 20i integreeritud võimendi ja CD mängija aga lisa on tulemas :)

creek audio

Loe edasi...

Cyrus Audio hi-Fi tooted - striimerid, CD-mängijad, võimendid

cyrus logoInglise väikese, ent väga tubli ja ülieduka Hi-Fi helitehnika tootja Cyrus Audio hinnakiri seisuga 02.11.2017.

cyrus awards banner

Loe edasi...

Dali kõlarid, kõlarikomplektid, subwoofrid, installatsioonikõlarid, soundbarid, nüüd ka uued IO-seeria kõrvaklapid

logo2019Allpool maailmakuulsa ja paljude testide võitja, Taani kõlarivalmistaja Dali Hi-Fi ja kodukino kõlarite, soundbaride, installatsioonikõlarite ja kõrvaklappide hinnakiri.
Kuulamis- ja konsultatsioonisoovi korral olete oodatud meie salongi.

oberon5 banner

Loe edasi...

Definitive Technology kõlarid, subwoofrid

definitetechnology logoAllpool USA kõlarivalmistaja Definitive Technology toodete hinnakiri seisuga 15.09.2017. Hinnad on koos käibemaksuga.
Nende valikust leiab nii traditsioonilisi põranda- ja riiulikõlareid ja subwoofreid ning installatsioonikõlareid kui ka järjest nõutumad on-wall kõlarid, Atmos kõlarid ja multiroom toega (DTS Play-Fi) juhtmevabad kõlarid.
Kui soovite komplekteerida mitmest kõlarist koosnevat süsteemi, siis küsige nõu ja pakkumist!

def banner web

Loe edasi...

Denon ressiiverid, võimendid, cd-mängijad, muusikakeskused, kõrvaklapid, Heos juhtmevabad kõlarid jm. HI-FI tooted

DenonDenon on lühend kahest jaapanikeelsest sõnast - ‘denki’ (tõlkes "elekter") ja ‘onkyo’ (tõlkes "heli"). Aastal 1910 hakkas Ameerika ärimees Frederick Whitney Horn koos oma Jaapani äripartneritega selles saareriigis tootma grammofone ja teisi sellele ajale kohaseid helisalvestusseadmeid ja välja andma helisalvestisi. Peale II Maailmasõda, peale erinevate firmade ülevõtmist sai Nippon Denki Onkyō Kabushikigaisha nime kandnud firmast lihtsalt Denon. Käesoleval ajal on Denon ühes grupis selliste suurte helitehnika firmadega nagu Bowers&Wilkins, Marantz, Polk Audio jt.
Meie salongis on tutvumiseks ja kuulamiseks väljas järgmised Denon tooted: stereoressiiver DRA-800H, kõrvaklapid AH-D7200, PMA-520 võimendi ja DCD-520 CD-mängija, Hi-Fi muusikakeskused RCD-M40 / D-M40, striimiv muusikakeskus Ceol N4, DP-300F vinüülplaadimängija, Heos 1 ja Heos 7 juhtmevabad kõlarid.

denon110 banner 

Loe edasi...

Devialet high-end stereovõimendid ja Phantom juhtmevabad kõlarid

DEVIALETPrantsuse firma Devialet tooteid nähes meenuvad esimesena omadussõnad "ekstravagantne", "radikaalne", "uskumatu" jne. Ent eriline ei ole vaid nende võimendite ja juhtmevabade kõlarite väljanägemine - nii kasutatavad tehnoloogiad nende taga (sees) kui ka heliomadused on ekstraklassist. Ja kindlasti on Devialet oma Phantom kõlaritega hea näide helitehnikast, mille WAF (wife acceptance factor) on eriti kõrge.
Aprillist 2016 on Devialet tooted ValiHeli kaudu esindatud ka Eesti turul.

devialet banner

Loe edasi...

Dynaudio Hi-Fi ja kodukino kõlarid, subwoofrid, stuudiomonitorid, juhtmevabad komplektid. Nüüd saadaval ka uus Contour i seeria

Dynaudio1997 aastal oma 40-t sünnipäeva tähistanud Dynaudio on tugev mitmel rindel - tootes kõlarikomponente teistele valmistajatele, pakkudes oma nime kandvaid helilahendusi Volkswageni eri mudelitele, helindades oma aktiivkõlaritega paljusid professionaalseid ja kodustuudioid ja loomulikult pakkudes traditsioonilisi Hi-Fi kõlareid kui ka custom-install tooteid meie kõikide kodudesse. Läbimõeldud disain, arukas inseneritöö ja pikk kogemus tähendab seda, et Dynaudio toodete kvaliteedist ei ole põhjust kahelda.

dynaudio banner

Loe edasi...

ELAC kõlarid

elac logo

Saksamaal Kielis kõlareid tootva 2016 aastal oma 90-t sünnipäeva tähistanud Electroacustic GmbH toodete hinnakiri seisuga 10.06.2020
Peale 2016 aastal Andrew Jonesi oma peainseneriks palkamist ja tema käe all valminud Debut, Uni-Fi ja Adante seeriate väljatulekut on veel hiljuti peamiselt vaid Saksamaal tuntud brändist saanud kõikjal maailmas laineid lööv kõlarifirma, nende toodete headusest räägivad nii paljud testivõidud ja positiivsed ülevaated eri helitehnikaväljaannetes kui ka kasutajate / Hi-Fi entusiastide kiitvad hinnangud.
Lisainfo: tootja koduleht, Elac Facebook: www.facebook.com/weareELAC

elac vela banner

Loe edasi...

Exposure Hi-Fi tehnika - integreeritud, lõpp- ja eelvõimendid, CD-mängijad, phono-eelvõimendid

exposurehifilogoAlates aastast 1974 Inglismaal Hi-Fi klassi helitehnikat tootva Exposure toodete hinnakiri seisuga 01.10.2021

 

exposure hi-fi

Loe edasi...

Fiio DAC-id, kõrvaklapivõimendid, portatiivsed meediamängijad

fiioKüll alles 2007 aastal oma tegevust alustanud, ent kiiresti väikeste kõrvaklapivõimendite turu tippude hulka tõusnud Hiina firma Fiio on viimastel aastatel oma tootevalikut oluliselt ja kiirelt laiendanud. Lisaks tavalistele ja DAC-i sisaldavatele kõrvaklapivõimenditele on neil nüüd valikus ja pikk nimekiri suurepärase hinna- ja kvaliteedi suhtega kaasaskantavaid muusikamängijaid (DAP), in-ear kõrvamonitore (IEM), erinevaid kaableid ja muid vajalikke lisasid. Muusika mobiilne kuulamine pole kunagi varem olnud nii võimelusterohke ja kvaliteetne!

m11 banner

Loe edasi...

Focal Hi-Fi kõlarid, installatsioonikõlarid, multimeediatooted, kõrvaklapid. Nüüd ka uus Chora seeria

FocalPrantsusmaa suurima kõlarivalmistaja Focal toodete hulgast leiab nii Hi-End / Hi-Fi klassi stereokõlareid, suurepärase heliga kodukinokomplekte kui ka uuenduslikke multimeediakõlareid.  Meilt saate tellida ka Focali stuudiokõlareid/monitorkõlareid; auto-audio tooted meie valikusse aga ei kuulu.

focal banner 

Loe edasi...

Fyne audio stereo- ja kodukino kõlarid ning subwoofrid. UUS!

logoŠotimaal kõlareid valmistav Fyne Audio on üks uusimaid nimesid kõlarimaailmas, samas on enamuses tegu üle 90 aastase tegutsemisajalooga Tannoyst lahkunud inseneride ja muude spetsialistide poolt loodud firmaga. Eestis leiate Fyne Audio kõlarid ValiHeli-st.
header

Loe edasi...

Genelec aktiivkõlarid ja stuudiomonitorid

GenelecAllpool maailmakuulsa Soome professionaalsete stuudiokõlarite-aktiivmonitoride valmistaja Genelec'i toodete hinnakiri seisuga 21.01.2015.
Lisainfo: tootja kodulehekülg

Loe edasi...

Geneva helisüsteemid - iPod dokid, muusikakeskused, FM-raadiod.

geneva logoGeneva Lab - Šveitsi helitehnika firma, kes 2006 aastal tuli välja uuendusliku Geneva Sound System tooteperega ja pani sellega aluse revolutsioonile kõrgeklassiliste kõik-ühes helisüsteemide osas. Nende tooted ühendavad endas disaini, funktsionaaluse ja käsitletavuse nauditavalt ja kasutajasõbralikult. Lisagem veel sinna suurepärase helikvaliteedi ja suursuguse välimuse ning saamegi helisüsteemi, mis kedagi külmaks ei jäta.

 Geneva Sound System family white

Loe edasi...

Goldenear stereo- ja kodukino kõlarid, subwoofrid

ge logoGoldenear kõlarid, mis on juba aastaid saanud Ameerikas suures koguses auhindu ja leidnud palju väga rahulolevaid kliente, on nüüd ValiHeli kaudu saadaval ka Eestis. Muuhulgas on neil mitmeid põrandakõlarite mudeleid, mis varustatud sisse ehitatud aktiivse subwoofriga. 

goldenear-banner

Loe edasi...

Goldring vinüülplaadimängijate helipead ja nõelad. UUS

goldring logoSee 1906 aastal Berliinis Gebrüder Scharf nime all tegutsemist alustanud ja alles 1926 Goldring nime saanud ning aastal 1933 Inglismaale kolinud firma on üks pikemalt helitehnika vallas tegutsenud ettevõte üldse. Hetkel on neil valikus rida väga hea hinna/kvaliteedi suhtega helipäid nii madalamas, keskmises kui ka kõrgemas hinna/kvaliteediklassis. Kõik need tooted on endiselt valmistatud käsitsi ja seda Inglismaal.

goldring banner

Loe edasi...

Grado kõrvaklapid, vinüülplaadimängijate helipead ja lisatarvikud

Grado logoAllpool on meie poolt pakutavate üle 50-aastase ajalooga Ameerika firma Grado kõrvaklappide ja vinüülplaadimängijate helipeade hinnakiri seisuga 25.01.2020. Hinnad on koos käibemaksuga. Kallimate mudelite puhul küsige hinnapakkumist!
Lisainfo: tootja kodulehekülg
Soovitame kindlasti lugeda What Hi-Fi? poolt testitud Grado toodete ülevaateid. 10-st testitud mudelist on 9 saanud maksimaalsed 5 tärni! Seega ei ole mitte vale öelda, et maailma parimad kõrvaklapid on Grado kõrvaklapid :)

banner

Loe edasi...

Guru kõlarid UUS!

gurulogoGuru on 2007 aastast Rootsis Uppsalas tegutsev kõlaritootja. Nende missioon pakkuda Hi-Fi entusiastidele väikeseid kõlareid, mis teevad suurtele kõlaritele omast madala bassiga dünaamilist heli on aasta aastalt järjest enam vilja kandnud - QM10 ja pere uusim liige Guru Junior on selle ilmekad näited ja kõlarid, mis tõesti kuulamist vajavad.

Loe edasi...

Hana vinüülplaadimängijate helipead

logoJaapani firma Excel Sound Corporation on üle 50 tegevusaasta jooksul valmistanud allhankena helipäid sellistele tuntud firmadele nagu Sumiko ja Lyra. 2017 aastast on neil aga kaubamärgi Hana all müügil mitu erinevat väga hea hinna- ja kvaliteedi suhtega MC-tüüpi helipead. Hana tähendab jaapani keeles "suurepärane" ja seda Hana helipeade peadisaineri Masao Okada-san kätetöö seda kahtlemata on.

banner 940

Loe edasi...

Harbeth kõlarid

harbeth logo1977 aastal Inglismaal loodud Harbert toob oma toodetega teie koju BBC stuudiokõlarite heli. Endiselt Lõuna-Inglismaal käsitööna kokku pandavates kõlarites on ühendatud pikaajaline kogemus, nutikad insenerilahendused ja naturaalsed materjalid.

harbeth banner

Loe edasi...

Harman Kardon võimendid, ressiiverid, kodukinod, kõlarid, soundbarid, dokid, kõrvaklapid

HKHarman Kardon stereo- ja kodukinoressiiverite, kõlarikomplektide, Omni juhtmevabade kõlarite, soundbaride, Bluetooth kõlarite jm. audio-video tehnika hinnakiri seisuga 25.04.2019.
Lisainfo: tootja kodulehekülg
Tarneaeg: enamus toodetel 1-2 päeva.

Loe edasi...

Heco kõlarid

HecoAllpool juba 1949-st aastast tegutseva Saksa kõlarivalmistaja Heco toodete hinnakiri seisuga 01.10.2020.
Kui soovite komplekteerida mitmest kõlarist koosnevat süsteemi, siis küsige nõu ja pakkumist!

banner

Loe edasi...

HEDD Audio stuudiomonitorid ja kõrvaklapid

hedd audio logoHEDD ehk Heinz Electrodynamic Design on Berliinis 2015 aastast tegutsev perefirma, mida veavad füüsik Heinz Klaus ja tema poeg, muusikateadlasest Frederik Knop. HEDD-i valikus on erinevaid suurte ja ka kodustuudiote jaoks mõeldud monitorkõlarid, subwoofrid ja ka üks eriline, Air Motion Transformer elementidega kõrvaklapipaar.

heddbanner 940

Loe edasi...

Hegel integreeritud-, eel- ja lõppvõimendid, CD-mängijad ja DAC-id

hegel logoNorra firma Hegel sai alguse 1988 aastal Trondheimi Tehhnikaülikoolis, kui sel ajal seal õppinud Bent Holter võttis üheks õppetööks parandada klassikaliste transistorvõimendite ehitust nii, et need algset signaali vähem müraga reostaksid. Sellest tööst sai hiljem praegugi Hegeli võimendite aluseks olev SoundEngine tehnoloogia. Nimi Hegel võeti aga üle rock-metal bändilt, kus Bent sel ajal mängis. Aastate jooksul on Hegeli tootevalikusse lisaks integreeritud-, eel- ja lõppvõimenditele tulnud ka CD-mängijad ja DAC-id ja tänu Norra suurima telekommunikatsioonifirma Telenor toetusele on Hegelist saanud tuntuim Norra Hi-Fi tootja maailmas.

 banner banner

Loe edasi...

HiFiMAN kõrvaklapid, kaasaskantavad meediamängijad, kõrvaklapivõimendid

logoDr Fang Bian pani Hifimanile aluse 2005 aastal New Yorgis, kui ta üliõpilasena ei suutnud rahulduda sel ajal levinud Walkmanite ja Discmanite kasutusmugavuse ja helikvaliteediga. 2007 aastal tuli välja esimene in-ear kõrvaklapimudel, millele järgnes esimene portatiivne muusikamängija. Hiljem koliti tootmine Hiinasse, valikusse lisandusid järjest paremad ja kallimad planar-magnetic kõrvaklapid ja neile mõeldud võimendid.

hifiman banner

Loe edasi...

HRT ehk High Resolution Technologies DAC-id. UUS!

hrt logo2009 aastal tegevust alustanud ent kiiresti väikeste digitaal-analoogkonverterite tipptootjate hulka tõusnud HRT pakub hetkel 7 eri mudelit arvutite ja erinevate Apple'i seadmete kvaliteetseks helisüsteemidega ühendamiseks.

Loe edasi...

ifi Audio DAC-id, kõrvaklapivõimendid, phono-eelvõimendid, vooluallikad jms

ifi logoifi Audio on Inglismaa High-end helitehnika firma Abbingdon Music Research (AMR) taskukohasema hinnaklassiga peamiselt uue aja mobiilseadmete ja arvuti-audio jaoks tooteid valmistav haru. Olles oma helikvaliteedilt silmapaistvalt head on need saamas järjest kasvavat tähelepanu ja 2014 veebruarist saadaval ka meie kaudu.

ZEN-Blue-DAC-banner

Loe edasi...

IsoTek toitejuhtmed, toitefiltrid, voolu puhastajad, siinuspinge generaatorid jms voolutooted

isotek logoIsotek on 2001 aastast audio-video seadmetele mõeldud kõrgekvaliteedilisi toitelahendusi valmistav Inglismaa firma. Nende valikus on laias hinnavahemikus toitekaableid, toitefiltreid-voolu puhastajaid, siinuspinge generaatoreid jm. Ikka selleks, et tänu häirevabale toitele oleksid heli ja pilt võimalikult puhtad ja võimaldaksid kuulda-näha iga originaalis seal olevat detaili.
Lisainfo: tootja koduleht

Loe edasi...

Jamo kõlarid, kõlarikomplektid, subwooferid, niiskuskindlad väli- ja installatsioonikõlarid

JamoAllpool Taani üle 35 aastase ajalooga kõlarivalmistaja Jamo toodete hinnakiri seisuga 15.04.2019. Jamo valikust leiab rea põhjamaise disainiga hästi sobituvaid subwoofreid, riiuli- ja põrandakõlareid ning neist kokku pandud kodukinokomplekte, installatsioonikõlareid, soundbare jm. Hinnad on koos käibemaksuga.
Kui jääte endale sobivaima komplekti või lahenduse koostamisel hätta, siis küsige meilt nõu :)

banner studio1

Loe edasi...

JBL Synthesis stereokõlarid ja passiiv-stuudiomonitorid

JBL-Synthesis-LogoJBL Synthesis on Harman Luxury gruppi kuuluv 1992 asutatud USA helitehnika tootja, kes on seadnud eesmärgiks tuua stuudio- ja tippklassi kodukino heli kodustesse ruumidesse.

banner 940

Loe edasi...

KEF stereo- ja kodukino kõlarid, installatsioonikõlarid, subwoofrid

KEFKEF on 2022 aastal oma 60.-t aastapäeva tähistanud Inglise innovaatiliste tehnoloogiate ja disaini poolt kuulsa kõlarivalmistaja.

kef qseries eisa banner

Loe edasi...

KLH stereo-, kodukino- ja installatsioonikõlarid, subwoofrid ja kõrvaklapid

klh logo1957 aastal USA-s, Massachusettsi osariigis Cambridge'is 3 mehe poolt asutatud KLH oli 60-tel/70-tel maailma suurim kõlarivalmistaja ja paljude Hi-Fi ajalukku eredate tähtedena jäänud mudelite väljatooja. Vahepeal varjusurmas olnud firma sai aga mõned aastad tagasi uue innuka omaniku ja nüüd on neist taas põhjust rääkida ja nende tooteid meie salongis kuulamiseks pakkuda.

klh banner

Loe edasi...

Klipsch Hi-Fi, kodukino-, juhtmevabade, installatsiooni- väli- jne kõlarite, subwoofrite ning kõrvaklappide hinnakiri 2020

KlipschAllpool Ameerika kõlarivalmistaja Klipsch toodete hinnakiri seisuga 01.04.2020.
Klipschi suurest kõlarivalikust leiab suuri ja väikeseid riiuli- ja põrandakõlareid, subwoofreid, aktiivkõlareid, soundbare, välikõlareid ja välisubwoofreid, kõrvaklappe ja laia valiku installatsioonikõlareid seina ja lakke paigutamiseks.

banner

Loe edasi...

Kudos Audio kõlarid

kudos logoKudos Audio on väike Inglise kõlaritootja, kelle hüüdlause on, et nende kõlarid on loodud muusika poolt. Nii näiteks eelistavadki nad uute mudelite välja arendamisel erinevatele mõõteriistadele hoopis oma kuulmist.

kudos banner

Loe edasi...

Lehmann Audio kõrvaklapivõimendid ja phono-eelvõimendid UUS!

Lehmann Audio logoLehmann Audio - väikeses formaadis helitehnika Made in Germani aastast 1988. Klassikalise disainiga kõrvaklapivõimendid ja vinüülplaadimängijate eelvõimendid, mille heli- ja koostekvaliteet on kindlasti oma hinda väärt.
Lisainfo: https://www.lehmannaudio.com/

Loe edasi...

Loewe disaintooted - telerid, kõlarid ja lisad

loewe logoLoewe "Made in Germany" ideoloogiat järgides loodud disain-audio-video tehnika - telerite, kõlarite ja lisade hinnakiri seisuga 01.10.2018.
Lisainfo: https://www.loewe.tv/int/

banner

Loe edasi...

Lumin striimerid, võrgu-muusikamängijad, muusikaserverid, striimivad võimendid UUS!

lumin-logoKorea elektroonikafirma Pixel Magic Systems on Lumin nime alla audiofiilidele mõeldud võrgu-muusikamängijaid tootnud aastast 2012. Aastal 2017 said enamus neist nii Roon kui ka MQA toe.
Hinnakiri seisuga 01.10.2018.
Lisainfo: http://www.luminmusic.com

luminbanner 750

Loe edasi...

Luxman lampvõimendid, eel- ja lõppvõimendid, integreeritud võimendid, CD- ja vinüülplaadimängijad ja teised Hi-Fi seadmed

luxmanLuxman on üle 90 aastase ajalooga Hi-Fi firma Jaapanist, kelle valikus on suur valik erinevaid võimendeid ja signaalallikaid, mis paistavad silma nii kõrge heli- ja koostekvaliteedi poolest ja erinevad oma disainilt konkurentide pakutavast. Luxman - see tähendab lux-klassi tehnikat "Made in Japan"!

luxman banner940

Loe edasi...

Lyngdorf Audio striimivad stereovõimendid, CD-mängijad, kodukino protsessorid, kõlarid jne

logo 75 Lyngdorf Audio on Taani Hi-Fi firma, mille taga on Peter Lyngdorf - sama isik, kes asutas nii Euroopa suurima Hi-Fi kaupluste keti Hi-Fi Klubben kui ka meilgi väga tuntud kõlaritootja Dali.

 banner

Loe edasi...

Magnat Hi-Fi ja PA kõlarid, soundbarid, elektroonika (lampvõimendid jms)

magnat logoSaksamaa kõlari- ja Hi-Fi seadmete tootja Magnat hinnakiri seisuga 01.09.2021

magnat banner

Loe edasi...

Marantz HI-FI tooted - võimendid, kodukinoressiiverid, CD-mängijad, muusikakeskused jm.

MarantzAllpool Jaapani/Ameerika helitehnikatootja Marantz toodete hinnakiri seisuga 01.07.2021.
Tarneaeg: popimad tooted reeglina kohe laos, teised tooted 2-3 päeva. Meie salongist leiate vaatamiseks-kuulamiseks suurima valiku Marantzi tooteid Eestis - kohal on SR6013, CD8005, NA8005, PM7005, PM6006, PM8005, M-CR611, NA6005, HD-AMP1, CD6006, PM700n, Model 30, SACD 30 demomudelid.

Marantz Melody X SG banner

Loe edasi...

Martin Logan kõlarid

martinlogan logoMaailma suurima elektrostaatiliste kõlarite valmistaja, USA firma Martin Logan toodete hinnakiri seisuga 01.02.2018.
Lisainfo: tootja kodulehekülg

Loe edasi...

McIntosh Hi-Fi tooted - lampvõimendid, ressiiverid, CD- ja vinüülplaadimängijad, kõlarid

logo2019 aastal oma 70-t tegutsemisaastat tähistanud McIntosh on üks ikoonilisemaid tootjaid helitehnika maailmas - nende sinise taustavalgustusega VU-mõõtjad, helendav roheline logo, paljudel võimenditel ka hõõguvad lambid ning eriline disain jäävad püsivalt meelde juba esmakohtumisel.

banner

Loe edasi...

Mission kõlarid. Nüüd ka uus 700 seeria!

logoMission, üks paljudest Inglismaa kõlarifirmadest, on tegutsenud aastast 1977 ja lasknud välja suure arvu tunnustust ja auhindu (sealhulgas EISA-lt ja What Hi-Fi-lt aasta parima kõlari eest) kogunud kõlareid. Aastast 1999 on Missioni peadisaineriks Peter Comeau ja tema käekiri, näiteks elementide puhul D'Appolito konfiguratsiooni kasutamine, on kohe näha kõikidel peale seda välja lastud seeriate puhul.


Mission LX2 banner web

Loe edasi...

Monitor Audio kõlarid, kõlarikomplektid, in-wall ja in-ceiling installatsioonikõlarid, soundframe on-wall kõlarid jne

ma-logoInglise kõlarifirma Monitor Audio alustas tegevust 1972 aastal (mis tähendab, et hiljuti täitus neil 50 tegutsemisaastat). Ja see aeg on neil läinud tulemislikult - välja mõeldud ja kasutusele võetud on palju uuenduslikke kõlarielemente ja -korpuseid puudutavaid uusi tehnoloogiaid, loodud ja müüki toodud on palju väga edukaid seeriaid millede nimed kõlavad tuttavalt ka eestlastele.
Lähemalt saab Monitor Audio ajalooga tutvuda siin: https://www.monitoraudio.com/en/about-us/timeline/


ma-banner-940

Loe edasi...

Moon by Simaudio integreeritud, eel- ja lõppvõimendid, CD-mängijad, striimerid, kõik-ühes tooted jne UUS!

logo Kanadas Quebeci provintsis oma kõrgtehnoloogilises tehases ja arenduskeskuses toimetav Simaudio alustas 1980-l aastal Sima Elecronics nime all välja tulnud professionaalidele mõeldud toodetega. Aja jooksul arenesid neist välja kodukasutajatele mõeldud Hi-Fi klassi tooted, võeti kasutusele kaubamärk MOON ja viimastel aastatel on nende võimendid, CD-mängijad ja MiND striimivad lahendused leidnud koha paljude erialaväljaannete edetabelites.

banner1 web

Loe edasi...

Music Hall vinüülplaadimängijad ja elektroonika

musichall logo1985 aastal Roy Halli poolt asutatud Music Hall on spetsialiseerinud stereoseadmetele ja eelkõige just vinüülplaadimängijatele. Viimaste disainimisel kasutatakse turul olevaid parima hinna/kvaliteedi suhtega komponente (näiteks Audio-Technicalt, Pro-Jectilt, Goldringilt, Ortofonilt), tootmine ise aga toimub aga USA firma jaoks üsna ebatüüpiliselt Euroopas - sealsamas Tšehhis asuvas tehases, kust tulevad ka Pro-Jecti plaadimängijad.

music hall vinüülplaadimängijad

Loe edasi...

Musical Fidelity eel- ja lõppvõimendid, kõrvaklapivõimendid, CD-mängijad, DAC-id jm

Musical FidelityMusical Fidelity on high-end audiotoodete väiketootja Inglismaalt. Alates aastal 1982 on nad oma toodetesse pannud kogu oma hinge ja see on näha ka tulemustes - nende eriliste tehniliste omaduste ja maskuliinse välimusega võimendeid, cd-mängijaid, DAC-e jm ei hinnata väga kõrgelt ainult oma kodumaal vaid üle kogu maailma. Alates 2017 aastast kuulub MF samasse gruppi koos Pro-Ject-iga.

encoreconnect

Loe edasi...

NAD HI-FI helitehnika: eel- ,lõpp- ja integreeritud võimendid, ressiiverid, CD-mängijad jt

NADNAD (lühendatuna nimest New Acoustic Dimension) Electronics sai alguse 1972 aastal Londonis. 46 aastat (kuni surmani) oli selle firma peainseneriks Bjorn Erik Edvardsen, kelle nimele viitava lühendi "BEE" leiab ka mitmete praegugi tootmises olevate mudelite juures. Käesoleval ajal pöörab NAD suurt tähelepanu D-klassi võimendilahenduste täiustamisele ja kasutab aktiivselt samasse gruppi kuuluva Bluesoundi striimingplatvormi BluOS.

banner web

Loe edasi...

NAIM Hi-Fi helitehnika hinnakiri 2024

logoLõuna-Inglismaal viimasel ajal kurikuulsaks muutunud Salisbury linnas tegutsev ja 2023 aastal 50 aastapäeva tähistanud NAIM (ja selleks puhuks mitu erilist toodet välja lasknud) oli kuni viimase ajani tuntud, kui kallite Hi-Fi klassi stereoseadmete tootja kuid 2014 aastal välja lastud Mu-So ja sellele järgnenud Mu-So QB tõstsid nende tooted ka tavatarbijate huviorbiiti. 2017 aastal müügile tulnud uue Uniti seeria multifunktsionaalsed ent samas väga modernsed kõik-ühes keskused kinnitasid Naimi positsiooni selles vallas veelgi.

naimbanner

Loe edasi...

Nordost Hi-FI / High-End kaablid - kõlarikaablid, signaalkaablid (RCA, XLR), digitaalkaablid (coax, USB, HDMI), toitekaablid ja erinevad lisad

nordost logoNordost on tõenäoliselt tuntuim High-End kaableid valmistav firma maailmas. Kogu arendustöö ja valmistusprotsess leiab aset USA-s, siis on sellest tingitult tooted ka üsna krõbeda hinnanumbriga.

nordost banner

Loe edasi...

Norstone Audio-Video/Hi-Fi mööbel, telekaalused, kõlarijalad jms

Norstone Esse Hi-FIAllpool Prantsuse laia valikuga audio-video- ja helitehnika mööbli: Hi-Fi riiulite / räkkide, kõlarijalgade, telerilaudade, AV- ja kõlarikaablite ja muude tarvikute tootja Norstone hinnakiri seisuga 10.09.2017.
Hetkel hinnakirjas väljas vaid mööbel,  kaablite huvi korral küsige! 
Lisainfo: tootja koduleht

Loe edasi...

NuForce Bluetooth- ja tavalised in-ear kõrvaklapid, DAC-id/kõrvaklapivõimendid

NuForce logoUSA digitaal-analoogkonverterite / kõrvaklapivõimendite ja in-ear kõrvaklappid tootja NuForce hinnakiri seisuga 20.03.2018.
Hinnad on koos käibemaksuga. Tarneaeg 1-2 nädalat.
Lisainfo:

Loe edasi...

Octave lampvõimendid - eelvõimendid, lõppvõimendid, integreeritud võimendid

octave logoSaksa firma Octave on hea näide sellest, kuidas elektroonikutest vanemate töö saab alguses noore poisi hobiks, edasi väikeseks firmaks ja lõpuks tõsiseltvõetavaks tegijaks audiomaailmas. 1975 aastal esimese transistoreid ja lampe kombineeriva võimendi kokku pannud Andreas Hormann on oma täisuliku heli poole püüdlevast kirest ajendatult arendanud oma tooteid  muudkui edasi ja on nüüdseks Octave Audio nime kandva firma juhi ja peainsenerina loonud palju erinevaid testivõite toonud eel- integreeritud ja lõppvõimendeid. Kõik need tooted pannakse kokku käsitsi ja kannavad uhkusega silti "100% handmade in Germany"

Octave V70SE banner

Loe edasi...

Onkyo helitehnika: kodukinoressiiverid, stereovõimendid, muusikakeskused, CD- ja Blu-Ray mängijad, nüüd ka kõrvaklapid

OnkyoAllpool on meie poolt pakutava Ameerika helitehnikatootja Onkyo toodete hinnakiri seisuga 01.06.2020.
Hinnad on koos käibemaksuga.HTS9800THX banner940

Loe edasi...

Ortofon vinüülplaadimängijate helipead, nõelad, käpad jms

ortofon-logoOrtofoni ajalugu ulatub tagasi aastasse 1918, kui loodi firma Electrical Phono Film Company eesmärgiga toota lahendus kinofilmide ja nende heliririba sünkroonseks taasesituseks. Sama ettevõtte alla loodi 1947 aastal tütarfirma Ortofon A/S, see nimi tuleneb kreeka keelest ja tähendab tõlkes "õige heli". 1948 lasid nad välja oma esimese helipea ja kuigi alguses oli edu raske tulema, siis mida aeg edasi, seda suuremaks nende tootevalik muutus, ja käesolevaks ajaks on Ortofonist saanud maailma suurim helipeade tootja. Enamus tooteid valmib kusjuures endiselt 1970 aastal Taanis Nakskovis avatud tehases.
Lisainfot Ortofoni ajaloo kohta leiate https://www.ortofon.com/about/timeline

ortofon 940

Loe edasi...

Paradigm kõlarid

paradigm logoKanadas juba üle 30 aasta kõlarite valmistamisega tegelev Paradigm on väga tuntud küll Ameerika mandril kuid nüüd on hakanud nad huvi tundma oma toodete pakkumiseks ka mujal maailmas. Eestis esindab Paradigm tooteid ValiHeli.

paradigm banner

Loe edasi...

Parasound eel- ja lõppvõimendid, integreeritud stereovõimendid, mitme kanaliga kodukino ja multiroom võimendid jt Hi-Fi tooted

Parasound logoParasound on eelkõige just oma võimsate ja hea hinna-kvaliteedi suhtega võimendite poolt tuntud Hi-Fi firma Californiast. Nende valikust leiab sobiliku mudeli nii mini- kui ka tavasuuruses stereosüsteemi jaoks, kodukino lõppvõimendiks, multiroom lahenduseks, vinüülplaadimängijale eelvõimendiks jne.

parasound banner

Loe edasi...

Pioneer kodukinoressiiverid, stereoseadmed, kõlarid, kodukinokomplektid, kõrvaklapid, muusikakeskused jm helitehnika

Pioneer

Allpool 75-aastase ajalooga Jaapani helitehnika firma Pioneeri audio-video toodete hinnakiri seisuga 20.05.2019.

Kui jääte sobiva toote valikul hätta, siis aitame teid meeleldi - kirjutage meile oma soovidest ja me paneme teile kokku sobiva komplekti.

Lisainfo Pioneeri audiotehnika kohta Pioneer.eu kodulehelt

eisa 2018 banner 900

Loe edasi...

PMC Hi-Fi ja aktiivkõlarid. Nüüd ka uued Twenty5 seeria kõlarid ja cor võimendi.

pmc logoInglismaa Hi-Fi ja aktiivkõlarite/stuudiomonitoride tootja PMC ("Professional Monitor Company") hinnakiri seisuga 10.08.2018
Nagu nimest järeldada võib, alustasid nad oma tegevust stuudiomonitoride vallas aga saavutatud edu ja kogemuste najal pakuvad juba aastaid väga positiivset vastukaja leidnud riiuli- ja põrandakõlareid ka kodus muusika kuulajatele.

pmc banner 

Loe edasi...

Polk Audio kõlarid, subwoofrid, soundbarid

Polk Audio1972 aastast tegutsev Polk Audio on USA turul üks suurimaid kõlaritootjaid kelle valikus on nii soodsaid installatsiooni- ja välikõlareid, massiivseid Legend-seeria põrandakõlareid kui ka Euroopa turule disainitud ja valgena saada olevaid Signature- E seeria riiuli- ja põrandakõlareid. 
Kui soovite komplekteerida mitmest kõlarist koosnevat süsteemi, siis küsige nõu ja pakkumist!

polklegend banner

Loe edasi...

PrimaLuna lampvõimendid - eelvõimendid, lõppvõimendid, integreeritud võimendid ja DAC-id

Primaluna logo webPrimaLuna on Hollandi/USA ettevõte, mis on aastast 2003 keskendunud lampvõimendite tootmisele, arendamisele eesmärgiga teha need võimsaks, vastupidavaks ja ka taskukohaseks. Ja loomulikult ei jäetud kõrvale ka lampvõimendite peamist eesmärki - pakkuda suurepärast heli. Nende aastate jooksul on nad välja toonud näiteks sellise lahenduse, nagu Adaptive AutoBias, mis võimaldab tavapärasest mitu korda pikemat lampide kasutusiga.

primaluna

Loe edasi...

Primare stereoseadmed - striimerid, võimendid, CD-mängijad, DAC-id

logo

Rootsi firma Primare sai alguse 1985 aastal ja võttis eesmärgiks viia helitehnika uuele tasemele nii esteetilises, helilises kui ka kasutusmugavuse aspektis. Sellest ajast peale olemegi näinud neilt mitmeid silmapaistvaid ja kõrvu paitavaid võimendeid, CD-mängijaid ja ressiiverid. Nüüd, uue meedia ajastul on ka nende Prisma süsteemi tooted mugavalt nutiseadmetega kasutatavad ja ka eri striimingteenuseid toetavad. 

Loe edasi...

Pro-Ject vinüülplaadimängijad, helipead, vinüülitarvikud, phono-eelvõimendid, DAC-id, stereoseadmed jm

pro ject logo new webPro-Ject Audio Systems on maailma suurim ja mitmekülgseima valikuga vinüülplaadimängijate ning nende tarvikute tootja. 1990 aastal asutatud firma peamaja asub küll Austrias aga tehas, kus neid järjest enam populaarsust saavaid plaadimängijaid toodetakse, on Tsehhimaal Litoveli linnas ja olnud tegev nüüdseks juba üle 50 aasta. Kuna vinüül, mittedigitaalne helikandja on jälle kiiresti populaarsust kogumas, soovitame meiegi teil sellest trendist osa saada ja selleks ka korralik mängija soetada.

EISA-Award-X1

Loe edasi...

ProAc kõlarid

proac-loudspeakers-logoProAc on ükks suurepärane näide "Made in England" kõlarite kvaliteedist nii heli kui ka konstruktsiooni/välimuse osas.
Lisainfo: tootja kodulehekülg

Loe edasi...

PS Audio voolutooted, DAC-id, striimerid, eel- lõpp- ja integreeritud võimendid

psaudio logoAmeerika Ühendriikide "südames", Colorado osariigis oma tooteid disainiva ja tootva PS Audio valikus on rida väga silmapaistvate heliomadustega DAC-e, striimereid, võimendeid ja voolutooteid.

psaudio banner

Loe edasi...

PSB kõlarid ja kõrvaklapid

psb logoKanada firma PSB kõlarite hinnakiri.
Lisainfo: tootja kodulehekülg
Tarneaeg: 0-1 päeva (välikõlarid) kuni 3-4 nädalat.

Loe edasi...

Q Acoustics kõlarid ja kodukino kõlarikomplektid. Nüüd ka uus 5000 seeria!

Q AcousticsAlles 2006 aastal oma esimese kõlarimudeliga turule tulnud Inglise firma Q Acoustics on lühikese ajaga suutnud oma toodetega tõusta teiste, palju pikema ajaloo ja kogemustepagasiga firmade kõrvale ja äratada tähelepanu nii oma toodete disaini kui ka heliga. Nii Concept, 1000, 2000, 2000i, 3000, 3000i kui ka 7000 seeria mudelid on saanud erinevaid testivõite, aasta parima toote auhindu ja leidnud tee paljude eestimaalaste kodudesse.
Pikemalt saab antud firma ajaloo kohta lugeda siit: https://www.qacoustics.co.uk/about#historyConcept 500 awards banner 800

Loe edasi...

QED audio-video kaablid

Qed logoJuba 50 aastat audio-seadmetele kaableid tootev Inglise firma QED pakub täielikku valikut kaableid nii kõlaritele, signaalallikatele võimenditega ühendamiseks, subwoofritele, kõrvaklappidele, HDMI, koaksiaal- ja optilisi kaableid digisignaali ülekandmiseks jne. Ja teeb ta seda väga hea hinna- ja kvaliteedi suhtega olles saanud palju väga kiitvaid hinnanguid erinevates audio-väljaannetes.
Lisainfo: tootja koduleht

Loe edasi...

Quad stereoseadmed ja kõlarid

logoQuad on üks paljudest väikestest ent edukatest pikkade traditsioonidega Inglise Hi-Fi firmadest, kellel valikus nii elektroonika (tavalised transistor- kui ka lampidega varustatud võimendite mudelid), kõlarid kui ka kõrvaklapid.
Lisainfo: http://www.quad-hifi.co.uk/

banner

Loe edasi...

Quadral kõlarid ja Aurum elektroonika

logoQuadral on Saksamaal Hannoveris tegutsev firma, kelle põhitoodangu moodustavad Hi-Fi klassi stereokõlarid aga kes Aurum kaubamärgi all laseb välja ka elektroonikatooteid, näiteks erinevaid kallima hinnaklassi võimendeid.
Lisainfo: http://www.quadral.com/en/

Loe edasi...

Rega vinüülplaadimängijad, võimendid, CD-mängijad, DAC-id jm Hi-Fi helitehnika

Rega

Allpool 2018 aastal 45-t tegutsemisaastat tähistanud inglise Hi-Fi firma Rega toodete hinnakiri seisuga 01.03.2022.
Juuli alguse seisuga on meil salongis demotoodetena IO, Brio, Brio-R ja Elicit-R integreeritud võimendid, Planar 1, Planar 1 Plus, Planar 2 ja Planar 3 vinüülimängijad, Fono Mini ja Fono MM phono-eelvõimendid, Rega Ear kõrvaklapivõimendi.
Lisainfo: http://www.rega.co.uk/ 

banner

Loe edasi...

REL subwooferid. Nüüd ka uus T/x seeria!

RELLigi 20-aastase ajalooga Inglismaal käsitööna subwoofreid (täpsemalt "sub-bass süsteeme") valmistava REL-i toodang on nüüd esindatud ka Eestis. Subwoofrid, mis on vanale heale Inglismaale kohase täpsuse ja kvaliteedi tõttu küll keskmisest kallimad aga ka eksklusiivsemad ja tõeliselt madalale ulatuva bassiga.
Lisainfo: tootja kodulehekülg
banner1

Loe edasi...

Revel stereo- ja kodukinokõlarid, subwoofrid, installatsiooni- ja välikõlarid

Revel logoRevel on üks mitmest Harman International gruppi kuuluvast kõlaritootjast (lisaks kuuluvad sinna JBL, Synthesis ja Infinity), ja kuigi Eestis on nad üsna tundmatud, ei tähenda see sugugi, et selle põhjuseks oleks toodete kehv kvaliteet. Pigem on süüdi see, et opereeritakse peamiselt oma koduturul USA-s ja ka see, et puuduvad odavamad, laia levikut võimaldavad tooteseeriad. Eestis leiate Revel kõlarid ValiHeli-st.

PerformaBe Banner 940

Loe edasi...

Roksan Audio Hi-Fi helitehnika - Kandy ja Caspian seeria võimendid, CD-mängijad, Radius ja Xerxes vinüülplaadimängijad

Roksan

Omapärase disaini ja oma suurepäraste heliomaduste poolest silma paistva (ja selle eest ka palju auhindu võitnud) Inglise firma Roksan Audio võimendite, CD-mängijate, vinüüplaadi-keeritajate jm Hi-Fi klassi helitehnika hinnakiri.
caspian whathifi testwinner

Loe edasi...

Rotel HI-FI tooted - stereovõimendid, CD-mängijad, eel- ja lõppvõimendid, kodukinoressiverid. Nüüd ka uus Michi High-End seeria!

RotelRotel on juba605 aastat tegutsenud Jaapani perefirma. Olles alguses peaasjalikult OEM valmistaja jõuti peagi oskustelt tasemel, mis võimaldas ise konkurentsivõimelisi seadmeid disainida. 80-ndatel avati oma labor ka Inglismaal ja peagi peale koostöö alustamist Bowers&Wilkins-iga oldi valmis maailma vallutama.

rotel banner

Loe edasi...

Sennheiser kõrvaklapid. Ainsana Eestis on meil esindatud nii High-End kui ka Premium seeriate mudelid ja Ambeo soundbar

SennheiserSaksamaa üle 60 aastase ajalooga kõrvaklappide valmistaja Sennheiser toodete hinnakiri seisuga 01.05.2022
Tarneaeg: paljud tooted on meil oma laos, vähempopulaarsete mudelite korral on see umbes 1-2 nädalat.

sennheiser-banner

Loe edasi...

Shure kõrvaklapid

shure-logo-smallOma teada-tuntud peaasjalikult muusikutele, helitehnikutele, DJ-dele ja teistele heli-ala professionaalidele suunatud toodete kõrval on Shurel ka üht-teist igale muusikasõbrale - näiteks kõrvaklapid, mis mõeldud vastu pidama ja taasesitama heli võimalikult originaalilähedasel kujul. Just kõrvaklapid ongi need tooted. mis Shurelt meil esindatud.

shure banner 940

Loe edasi...

Sieveking Sound Omega kõrvaklapihoidjad

sieveking sound logo

2009 aasta kevadel Müncheni High End messil esitletud Sieveking Sound Omega kõrvaklapihoidjad on olnud audiofiilide lemmikud sellest hetkest peale. Saksamaal naturaalsest puitvineerist tehtuna alused on oma välimuse ja disainiga väärilised kaaslased ka suurematele ja kallimatele kõrvaklappidele nagu Grado, HiFiMan, Sennheiseri HD-seeria, Beyerdynamic ja isegi Staxx.

Loe edasi...

Sonos juhtmevabad nutikõlarid, soundbarid, striimivad võimendid jm. Enamus tooteid on proovimiseks väljas väljas meie spetsiaalses Sonos kodukino-kuulamistoas!

Sonos on 2002 aastal Californias alustanud ja 3 aastat hiljem oma esimeste juhtmevabade Hi-Fi toodetega välja tulnud börsifirma. Nüüd, ligi 20 aastat hiljem on neist saanud juhtiv nutikõlarite ja multiroom-lahenduste pakkuja, kelle valikus on lisaks ka hääljuhitavad soundbarid / heliribad, installatsioonivõimendid ja- kõlarid ning spetsiaalselt IKEA jaoks välja töötatud kõlar-valgustid. Kuulujuttude järgi on neilt peaegi välja tulemas ka kõrvaklapid :)

 

Kui oled oma otsuses juba kindel, siis kiireim viis valitud Sonose tooted ostukorvi laduda ja kätte saada on tellides need läbi meie veebipoe: https://pood.valiheli.ee/tootja/sonos/

Head ostlemist!


Its time to celebrate

Loe edasi...

Sonus Faber kõlarid. Nüüd ka Olympica Nova, Lumina ja Sonetto seeria ja 35. juubeli erimudel Electa Amator III

sonusfaberSonus Faber asutati aastal 1983 ja toodab käsitööna kokku pandud ja kaunilt kujundatud kõrgema klassi Hi-Fi kõlareid. Asudes Põhja-Itaalias (Milano ja Veneetsia vahel), ajaloolises väikeses Vicenza linnas, kannavad Sonus Faberi poleeritud puidu, naha ja metalliga viimistletud kõlarid endas edasi selle piirkonna disaini, kunsti ja muusika ajalugu. Sonus Faber, mis tähendab "käsitööna loodud heli" ühendab teaduse ja peene käsitöö et anda edasi emotsioonid ja muusika kogu oma eheduses. Koge parimat, mida kõlaridisainil sulle pakkuda on.
sf banner

Loe edasi...

Sony 2021 aasta 8K, 4K/Ultra HD OLED ja LED telerite Master ja Premium seeriate Z9J, A90J, A80J hinnakiri

sony logoSony 2021 mudeliaasta Premium-klassi OLED ja LED  televiisorite hinnakiri seisuga 15.04.2021

sonytvbanner2021

Loe edasi...

Sony kodukino ressiiverid, Blu-Ray mängijad, Blu-Ray kodukinokomplektid ja soundbarid

sony logoSony kodukinoressiiverite, Blu-Ray mängijate, soundbaride ja vinüülplaadimängijate hinnakiri seisuga 01.08.2019.

Loe edasi...

Spendor kõlarid

spendor logo x2-1Inglismaal käsitööna valmistatavate Spendor kõlarite hinnakiri seisuga 01.10.2019.
Nende, läbi aegade palju auhindu võitnud valikust leiab leiab omale sobiva nii modernse disainiga ruumi omanik kui ka väikest klassikalist BBC Monitor-seeria kõlarit ihkav muusikaomanik.
Lisainfo: http://spendor.co.uk/

banner 1

Loe edasi...

SPL Audio stuudiokvaliteediga kõrvaklapi-, eel- ja lõppvõimendid. UUS

SPL LogoSPL ehk Sound Performance Lab on üle 30 aastase ajalooga firma Saksamaalt, kes on spetsialiseerunud stuudiotes kasutatavale professionaalsele helitehnikale. Sealt saadud kogemuste põhjal on nad viimastel aastatel lasknud välja rea eel- lõpp- ja kõrvaklapivõimendeid, mis üllatavad nii oma disaini kui ka kvaliteediga.

spl banner940

Loe edasi...

Stax elektrostaatilised kõrvaklapid

stax-logo1950 aastal esimese tootega välja tulnud Jaapani firma Stax elektrostaatilised kõrvaklapid on juba algusest peale olnud oma klassi täielik tipp. Pakume nüüd ka teile võimalust neid erilisi tooteid endale soetada.
Toodete hinnakiri on seisuga 25.11.2018.

banner

Loe edasi...

SVS kodukino- ja muusika subwoofrid ning kõlarid

svs logoSVSound asutati aastal 1998 rühma audio-entusiastide poolt, kellel oli kõrini subwoofri-turul valitsevast olukorrast, kus domineerisid madala jõudlusega ja ülehinnatud mudelid ja hakkasid sellele lahendust otsima. Tulemus ületas ootusi ja tänapäeval on SVS-ist saanud ülemaailmselt tuntud bränd. Nüüd, kus vahepealse aja jooksul omandatud teadmiste ja kogemuste tuginedes suudetakse lisaks subwoofritele toota ka väga kvaliteetseid kodukinokõlareid, on üks SVS-i omapära säilinud muutumatuna - see on kirg pakkuda tarbijatele parimat. Tulemuseks tohutu hulk viimaste aastate jooksul saavutatud testivõite, auhindu aasta parimale subwoofrile jne jne.

svs 16series

Loe edasi...

Tannoy Hi-Fi ja High-End kõlarid

Tannoy kõlaridTannoy ajalugu ulatub tagasi aastasse 1926 ent tõeline läbimurre saabus alles eelmise sajandi teisel poolel, kui nende kõlarid jõudsid järjest enamatesse maailma tuntuimatesse salvestusstuudiotesse nagu Abbey Road, Air ja Decca. 2016 aastal, seoses järjekordse omanikuvahetusega, Hi-Fi ja High-End kõlarite tootmine küll lõpetati ent 2023 aastast on aastakümnete jooksul palju kuulsust kogunud suured, vintage-välimusega Dual Concentric-elementidega Legacy ja Prestige seeria kõlarid jälle saadaval.tannoy-banner-01

Loe edasi...

Teac Hi-Fi tooted - mini-audiosüsteemid, Hi-Fi keskused, võimendid jm

teac-logo2014 aastal koos Onkyoga Gibson grupiga ühendatud Teac-i toodete hinnakiri seisuga 20.01.2016.
 

Loe edasi...

Technics Hi-Fi tooted ja vinüülplaadimängijad. Nüüd ka SL-1200M7L

technics logo2014 aastal Hi-Fi maailma tagasi tulnud ja eelkõige oma legendaarsete SL-1200 seeria DJ-vinüülplaadimängijate uute versioonide (SL-1200GA ja SL-1200GAE, hiljem ka SL-1200Gr ja SL-1210GR) turule toomisega palju meediakära tekitada suutnud Jaapani firma Technics toodete hinnakiri.

technics sl1200m7l banner 

Loe edasi...

Thorens vinüülplaadimängijad

thorens logo1883 aastal Šveitsis asutatud (ja hetkesesuga vanim tegutsev elektroonikafirma maailmas) Thorens on tootnud vinüülplaadimängijaid nüüdseks juba ligi 90 aastat olles vahepeal lausa suurim ja tuntuim selle valla firma üldse. CD plaatide populaarsuse tõusuga seoses tabas Thorensit sajandivahetusel küll krahh ent viimastel aastatel on see firma uute omanike ja juhtide käes taas kord särama löömas.
2013 aastast on Thorens esindatud ka meie tootevalikus.

thorens td1601 banner

Loe edasi...

Tivoli Audio muusikakeskused, disain-raadiod, Bluetooth kõlarid jms

tivoli audio logoUSA tootja Tivoli Audio on saavutanud ülemaailmse tuntuse kui disainikate väikeste raadiote ja muusikakeskuste tootja. Nüüd on nende kogu tootevalik saadaval ka Eestis. Uute mudelite hulgas on nüüd palju selliseid, millel peal Bluetooth vastuvõtja ja mida saab seetõttu kasutada ka kaasaskantava kõlarina. Mitmed Tivoli Audio mudelid on kuulamiseks ja vaatamiseks väljas ka meie salongis.

Loe edasi...

Totem Acoustics stereokõlarid, KIN aktiivkõlarid ja installatsioonikõlarid. UUS

totem-logoKanadas, Montreali lähedal "pesitsev" Totem Acoustics tegutseb aastast 1987 ja on üks paljudest väiksematest kõlaritootjatest, kes ei lähtu oma toodete puhul mitte võimalikult heade tehniliste näitajate tagaajamisest vaid üritab luua selliseid kõlareid, mis on musikaalsed ja meeldivad nii kõrvale kui ka silmale.

totem acoustics

Loe edasi...

Triangle kõlarid

logo Triangle, Prantsusmaal kõlareid valmistav firma on tegutsenud juba 40 aastat. Alates aastast 1985 on nad ka kõik kasutatavad elemendid ise valmistanud ja seetõttu jäävad lisaks oma kõlarite saledale disainile lisaks silma ka erilise, ümara ruuporiga kõrgsageduselemendi poolest.

triangle borea banner

Loe edasi...

Velodyne subwoofrid

VelodyneVelodyne - see 1983-l aastal tegutsemist alustanud USA firma sai peagi tänu oma arendustööle ja suurele hulgale patentidele justkui subwoofri sünonüümiks. Suurte ja võimsate bassikõlarite tootjana on Velodyne subwoofrite nimekiri pikim, kui ühelgi teisel kõlaritootjal. Ja selles nimekirjas on palju häid, veel paremaid ja auhinnatud tippmudeleid.
2010-te teisel poolel hakkas firma asutaja David Hall küll rohkem tähelepanu pöörama isesõitvate autode arendamisele ent peale omanikevahetust 2019 aastal on Velodyne nüüd helimaailma suurte sammudega tagasi tulemas. 

Loe edasi...

Vincent tavalised ja hübriidvõimendid, CD-mängijad, lõppvõimendid jt Hi-Fi tooted

Vincent logo

Vincent - Saksamaa Hi-Fi tootja, kelle valikust leiab lisaks tavalistele transistorvõimenditele ka palju erinevaid lampidega "rikastatud" hübriidtooteid - eel- ja lõppvõimendeid, CD-mängijaid, integreeritud võimendieid jm.

 

Loe edasi...

Wharfedale kõlarid, kõlarikomplektid, subwoofrid. Meie salongis on väljas üle 10 erineva Wharfedale demomudeli - tule kuulama!

Wharfedale

Wharfedale sai alguse 1932 aastal kui põhja Inglismaal Yorkshire maakonnas maalilises Wharfe jõe orus asuvas Ilkley linnakeses pani oma maja keldris sel ajal tundmatu Gilbert Briggs kokku oma esimese kõlari. Edasine on näide tõelisest eduloost: alustanud järgmisel aastal koos oma naisega väikeses laohoones Wharfedale Wireless Works nime all ametlikult kõlarielementide tootmist jõuti juba 5 aasta pärast ligi 10-tuhandese aastase tootmisnumbrini, põhjuseks rahva järjest suurem huvi raadioseadmete vastu. 1981 aastal sündis Diamond - müüduim kõlarite seeria maailmas, mis hetkel on jõudnud 11. seerianumbrini. Tänapäeval kuulub Wharfedale International Audio Group (IAG) koosseisu, omab suurimat kõlaritehast maailmas ja valmistab endiselt kõik kõlarite komponendid ise.

wharfedale whf20 banner

Loe edasi...

Wireworld kaablid: kõlarikaablid, RCA-kaablid, HDMI kaablid, USB-kaablid, toitekaablid, optilised kaablid jne

logoUSA firma Wireworld on aastate jooksul oma toodetega võtnud palju tunnustust ja auhindu. Suure valiku ja heade hindade tõttu on nad nüüd ka meie valikus.
Lisainfo: tootja koduleht

wireworld banner

Loe edasi...

Yamaha ressiiverid, võimendid, CD-mängijad, muusikakeskused, kodukinod, soundbarid, kõlarid, kõrvaklapid jt. HI-FI tooted

yamahalogo Allpool leiate Yamaha HI-FI ja kodukinotoodete - võimendite, ressiiverite, CD, DVD ja BD-mängijate, muusikakeskuste, mikrosüsteemide,  kodukinokomplektide jne hinnakirja seisuga 01.09.2022.

yamaha banner

Loe edasi...