Artiklid

Bowers&Wilkins Mini Theatre MT-50 ja MT-60D - oma klassi parimad kodukino kõlarite komplektid!

whf2012 mt60d 160Otsid väikest ja ilusat kõlarikomplekti, mis suudaks esitada kinosaaliga võrreldavat heli ja millega saaks kuulata ka muusikat? Siin see on!

Legendaarne ja palju auhindu võitnud B&W Mini Theatre on uues kuues ja uues sisus tagasi!  Selle kompaktne ja tagasihoidlik välimus peidab endas endisest veel rohkem võimet täita ruum rikkaliku ja detailirohke heliga, mis muudab muusika, filmide ja mängude nautimise põnevamaks kui kunagi varem! Auhinnatud What Hi-Fi? poolt kui 2012-2013 aasta parimad (disain-) kõlaripaketid! 
Kuula ja sa näed!

 


2010 aastal välja tulnud B&W Mini Theatre kõlarikomplektid said juba siis suure tähelepanu osaliseks. Ja seda teenitult. Tulemuseks näiteks What Hi-Fi? aasta parima kõlaripaketi auhind (MT-25) ja aasta parima disain-kõlaripaketi auhind hinnaklassis £1500-£2000 (MT-30).
2012 aasta kevadel tulid aga välja nende pakettide uued versioonid - MT-50 ja MT-60D. Uued on nii nende pakettide kõlarid ja uus on ka pakutav valge välimus (nüüd on ka väiksema MT-50 paketi subwoofer valge!). Endiselt M-1 nime kandvad esi-kesk- ja tagakõlarid on saanud juurde jõudu, detailsust ja musikaalsust; veidi on muudetud ka komplektis olevaid seinakinnitusi ja lisana saada olevaid kõlarijalgu.
Uus PV1D subwoofer hiilgab tänu digitaalsele juhtimisele ja häälestusvõimalustele kaugele ja üle konkurentide pea...
 

mt50b  mt60w
m1 bw  m1-stand bw  m1-details


pv1d b  asw608-wh

room w  room2

Saadavus: mustad tooted on salongis kuulamiseks-vaatamiseks väljas, valged aga tellitavad (tarneaeg 2-3 päeva).

B&W Mini Theatre kõikide toodetega saate lähemalt tutvust teha B&W vastaval tootelehel

Hinnad: meie hinnakiri Bowers&Wilkins kõlarid
Komplektide puhul soovitame kindlasti küsida hinnapakkumist!


Auhinnad ja testide tulemused:

whf2012 mt60dWhat Hi-Fi?  
B&W MT-60D kõlarikomplekt: 5 tärni! "This is a true all-rounder: it's adept at everything you'd want a 5.1-channel surround speaker package to do, confident in stereo, beautifully built, and versatile when it comes to installation." LINK
What Hi-Fi? parim disain-kõlaripakett hinnaklassis 1500£+ aastal 2012!

whf2012 mt50What Hi-Fi?  B&W MT-50 kõlarikomplekt: 5 tärni! "This is the people's speaker package. A system that provides a mightily enjoyable music-listening experience" LINK
What Hi-Fi? parim kõlaripakett aastal 2012!

What Hi-Fi?  B&W PV1D subwoofer: 5 tärni! "A brilliant sub that delivers the best precision and agility!" LINK