Bowers Wilkins kõrvaklapid - P3, C5 S2, P5 S2, P5 Wireless, P7, P7 Wireless, P9 Signature, PX

Allpool kuulsa Inglise kõlarivalmistaja Bowers Wilkins kõrvaklappide hinnakiri seisuga 01.12.2018.Kõik mudelid on meil laos ja nende demomudelid salongis kuulamiseks-vaatamiseks väljas.Lisainfo: tootja kodulehekülg


Loe lisa...

Yamaha ja Pioneeri novembri helitehnika soodusmüük - paljud ressiiverid, muusikakeskused, iPod dokid...

Seoses uute mudelite pealetulekuga pakume võimalust soetada erinevaid Yamaha ja Pioneeri stereoseadmeid, kodukino-võimendeid, kõlareid, soundbare ja väiksemaid muusikamängijaid tavahinnast oluliselt soodsamalt. Alla hinnatud on palju häid Yamaha mikro- ja muusikakeskusi, Pioneeri juhtmevabasid Bluetooth kõlareid, Yamaha subwoofreid, kõlareid ja kõlarikomplekte, stereo- ja kodukinoressiivereid.Soodushinnad kehtivad maaletooja laos olevatele kogustele. Kättetoimetamine: Tallinnas ja...


Loe lisa...

Devialet high-end stereovõimendid ja Phantom juhtmevabad kõlarid

Prantsuse firma Devialet tooteid nähes meenuvad esimesena omadussõnad "ekstravagantne", "radikaalne", "uskumatu" jne. Ent eriline ei ole vaid nende võimendite ja juhtmevabade kõlarite väljanägemine - nii kasutatavad tehnoloogiad nende taga (sees) kui ka heliomadused on ekstraklassist.Aprillist 2016 on Devialet tooted ValiHeli kaudu esindatud ka Eesti turul.Lisainfo: http://en.devialet.com (http://en.devialet.com/)


Loe lisa...

Euroopa parimad audio-video tooted 2018-2019 ehk EISA auhinnavõitjad

2018 aasta 15. augustil kuulutas EISA (The European Imaging and Sound Association ehk Euroopa Pildi- ja Helitehnika Assotsiatsiooni – 53-t erilalast ajakirja ja neis kirjutavaid ajakirjanikke ühendav organisatsioon, mis hõlmab nüüd lisaks 20 Euroopa riigi audio-video toodetele spetsialiseerunud väljaannetele neid ka Ameerikast ja Austaaliast) taas kord välja käesoleva ehk...


Loe lisa...

Jamo 5.1 kodukinokõlarite komplekt S 426 HCS 3 + SUB 210

Stiilne, kompaktne ja modernse disainiga kuulsa Taani kõlaritetootja Jamo kodukinokõlarite komplekt S 426 HCS 3 pakub oma hinnaklassis harvaesinevat kvaliteeti ja dünaamikat nii muusika, kui ka ruumilise heli edastamisel. Parim rahakotisõbralik valik väiksemasse kaasaegsesse elutuppa! Komplekt on saadaval järgmiste spooni valikutega: must, wenge ja valge.Hind alates 285 eurost!


Loe lisa...

Spotify on nüüd ametlikult Eestis! Kuidas seda oma helitehnika koos parimal viisil kasutada?

Juba mitu aastat USA-s, Euroopas ning ka meie lähiriikides Soomes ja Rootsis laineid löönud muusikakuulamisteenus Spotify töötab alates 16-st aprillist 2013 ametlikult ka Eesti pinnal. Anname alljärgnevalt kiire ülevaate teenusest, selle kasutamisest ja peatume põhjalikumalt võimalustel Spotify pakutavat kvaliteetset muusikat ka läbi korraliku helitehnika kuulata - seadmeid, mis seda teenust...


Loe lisa...
012345

Kõlarid, subwoofrid

Kõlarid, subwoofrid, kõlarikomplektid

Milline helitehnika müüja pakub Eestis kõige suuremat valikut kõlareid? Loomulikult ValiHeli!

Meil on esindatud on üle 80 kõlaritootja, meie kuulamisruumist leiab eri hinnaklasside parimaid demomudeleid üle 30-lt eri maailmanimega kõlarifirmalt hinnavahemikus 100 - 17000€/paar. Olete oodatud neid kuulama!

Allpool on hetkel vaid väike valik meie poolt pakutavatest kõlaritest (nii stereo- kui kodukino jaoks, lakke või seina paigaldamiseks, välistingimustes kasutamiseks jne), kõlarikomplektidest ja subwoofritest, millede kohta leiate meilt põhjaliku ülevaate.


Kogu tootevalik on leitav järgmistes hinnakirjades:
Acoustic Energy kõlarid
Amphion kõlarid
Audio Pro kõlarid, juhtmevabad kõlarid, Airplay kõlarid, aktiivkõlarid
Bowers&Wilkins kõlarid, subwoofrid, kodukino kõlarite komplektid, installatsiooni- ja välikõlarid
Bose kõlarid, kõlarikomplektid, soundbarid
Boston Acoustics kõlarid, kõlarikomplektid, soundbarid
Cambridge Audio kõlarid, Minx juhtmevabad kõlarid ja kõlarikomplektid
Cerwin Vega kõlarid, subwoofrid

Canton kõlarid
Dali kõlarid
Dynaudio kõlarid
Focal kõlarid
Genelec stuudiomonitorid ja aktiivkõlarid
Harman Kardon kodukino kõlarite komplektid
Heco kõlarid
Jamo kõlarid, kõlarikomplektid, subwooferid, niiskuskindlad väli- ja installatsioonikõlarid
JBL kõlarid
KEF kõlarid, kõlarikomplektid, subwoofrid
Klipsch kõlarid, subwoodrid
Martin Logan elektrostaatilised kõlarid
Mission kõlarid
Monitor Audio kõlarid, kõlarikomplekid, subwoofrid
Naim kõlarid
Pioneer kõlarid
PMC kõlarid ja stuudiomonitorid
Polk Audio kõlarid, subwoofrid, installatsiooni- ja välikõlarid
PSB kõlarid

Q Acoustics kõlarid, kodukino kõlarite komplektid, soundbarid
Radiotehnika kõlarid
Rega kõlarid

REL subwoofrid
Sonos juhtmevabad kõlarid

Spendor kõlarid
Tannoy kõlarid
Velodyne subwoofrid
Wharfedale kõlarid, subwoofrid, kõlarikomplektid
Yamaha kõlarid ja subwoofrid, soundbarid

Kui hinnakirjadest selle "kõige õigema" valimisega hätta jääte, siis küsige meie spetsialistidelt abi ja hinnapakkumist! Kui te ei leidnud siit aga teie soovitud toodet, siis võtke ikkagi ühendust - tõenäiliselt suudame seda teile müüa :)

Vaadake kindlasti ka sooduspakkumiste rubriiki!

Bowers&Wilkins Mini Theatre MT-50 ja MT-60D - oma klassi parimad kodukino kõlarite komplektid!

whf2012 mt60d 160Otsid väikest ja ilusat kõlarikomplekti, mis suudaks esitada kinosaaliga võrreldavat heli ja millega saaks kuulata ka muusikat? Siin see on!

Legendaarne ja palju auhindu võitnud B&W Mini Theatre on uues kuues ja uues sisus tagasi!  Selle kompaktne ja tagasihoidlik välimus peidab endas endisest veel rohkem võimet täita ruum rikkaliku ja detailirohke heliga, mis muudab muusika, filmide ja mängude nautimise põnevamaks kui kunagi varem! Auhinnatud What Hi-Fi? poolt kui 2012-2013 aasta parimad (disain-) kõlaripaketid! 
Kuula ja sa näed!

 

Loe edasi...

Wharfedale Jade Hi-Fi kõlarid

Wharfedale Jade seeria

Jade on Wharfedale 2011 aasta kevadel välja kuulutatud ja nüüd suve lõpus müüki jõudnud keskklassi kõlarite seeria, mis mõeldud nii muusika kui ka kodukino tarbeks. Kolmes naturaalse puitspoonkattega viimistlusvariandis on selles seerias 7 erinevat mudelit: 2 põrandakõlarit, 2 riiulikõlarit, 2 keskkõlarit ja spetsiaalne surround-kõlar, lisaks veel spetsiaalsed kõlarijalad riiuli- ja keskkõlaritele. Wharfedele eesmärk oli luua seeria, mis näeks hea välja ja oleks Diamondist veel parema heliga - pildid ja esimesed testid näitavad, et nad on selles vägagi hästi õnnestunud...

Loe edasi...

Bowers&Wilkins MM1 arvutikõlarid

B&W MM1B&W MM1 ei ole tavalised arvutikõlarid. Nad on justkui suured Hi-Fi kõlarid kahandatud arvutilauale sobivatesse mõõtmetesse. Ja nad mitte ainult ei näe suurepärased välja - nad teevad ka suurepärast häält, muutes su laua- või sülearvuti justkui Hi-Fi muusikakeskuseks. Aga ei saagi ju eeldata vähemat firmalt, kes on paljude maailmakuulsate kodu- ja stuudiokasutuses olevate kõlarimudelite taga. Kombineerides digitaalse signaalitöötluse ja aastakümnetepikkuse teabe tippkvaliteediga kõlarielementide tootmises, toovad Bowers&Wilkins MM1 kõlarid esile teie arvuti ja muusika tegeliku potentsiaali.
Bowers&Wilkins MM1 - EISA ehk Euroopa audio-video ajakirjanike hinnangul 2011-2012 aasta parimad multimeediakõlarid ja What Hi-Fi auhind: parimad arvutikõlarid 2011-2012!

Loe edasi...

Tannoy HTS 101 ja HTS 201 kõlarikomplektid

Tannoy HTS 101

Need 2 kodukinokõlarite komplekti on justkui musternäited sellest, et ka suhteliselt väikestest kõlaritest koosnevast kooslusest on võimalik esitada heli, mis on ühteaegu võimas, tasakaalustatud, bassine kui ka muusika kuulamiseks sobiv. What Hi-Fi? andis oma 2011 aasta septembrinumbris Tannoy HTS 101-le maksimumhinde ja nimetas selle hetkel parimaks väikeseks kõlarikomplektis. Ja me ei näe põhjust nende hinnangus kahelda.

Loe edasi...

Wharfedale DX-1 HCP 5.1 kodukino kõlarite komplekt

Wharfedale DX-1HCPDX-1 on Wharfedale uus 2011 aasta sügisel välja tulnud 5.1 kodukinokõlarite, mis mõeldud kvaliteetse (kodukino-) helipildi pakkumiseks ruumides, kus pole kohta suurte põranda- või riiulikõlarite tarbeks või kus sisustus nõuab ruumisäästlikku ja olemasoleva valge või musta mööbliga kokkusobiva helitehnika kasutamist. Väiksusele vaatamata on sel komplektil suurepärane, Wharfedale'le omane palju auhindu toonud detailne ja võimas heli ning välimus, mis on palju enamat, kui sellistele väikestele komplektidele tavaks.
What-Hi-Fi hinnang: selles hinnaklassis suurepärane valik!

Loe edasi...

Yamaha kõlarid, kõlarikomplektid, subwoofrid, soundbarid, heliprojektorid

yamahalogo Allpool leiate Yamaha 2016-2017 mudeliaasta HI-FI ja kodukinotoodete - võimendite, ressiiverid, CD, DVD ja BD-mängijad, muusikakeskused, mikrosüsteemid ja kodukinokomplektid jne) hinnakiri seisuga 01.10.2018.
Tumedas kirjas tooted/värvid on reeglina laos, seega võime need teile toimetada Tallinnas ja lähiümbruses juba samal või järgmisel päeval, kaugemale 1-2 päevaga.
Kaldkirjas tootete puhul võib arvestada 1-2 nädalase tarneajaga. Punasega märgitud sooduspakkumiste hinnad kehtivad nii kaua, kui kaupa laos jätkub.
aventage 2013

Loe edasi...