Sooduspakkumised

2018 aastalõpupakkumised

hifisantaNeile, kes otsivad jõuluvana kingikotti (või iseenda mööduva aasta eest premeerimiseks) kvaliteetset helitehnikat, on meil aasta lõpuks varuks nimekiri selleks sobivatest toodetest, mis selleks puhuks ka meeldivalt soodsama hinna on saanud või on spetsiaalselt selleks eriliseks juhuks välja valitud. Valikus on midagi head võimalikult erinevateks elujuhtumiteks
Pakkumiste info täieneb jooksvalt, tule peagi tagasi uudistama!

 

 

 

 

KINKEKAART!

kinkekaartLõpuks saame pakkuda teile võimalust kinkida ValiHeli kaupu ja teenuseid kinkekaardi vormis. Vali summa ja saad kaardi kätte kasvõi homme lähimast Smartposti automaadist.

 

 

 

KÕRVAKLAPID:

 

grado gw100Grado GW100

Tegemist on MAAILMA ESIMESTE juhtmevabade, avatud tüüpi kõrvaklappidega.
65 aastat kogemust on see, mida New Yorki perefirma oma käsitsi tehtavatesse klappidesse paneb, jätkates filosoofiat, et helikvaliteedis järeleandmisi ei tehta.
Muudatus võrreldes varasemate Grado toodetega on kindlasti see, et GW100 kõrvaklappide osas on nendest väljakostuvat heli märkimisväärselt vähendatud. Samas jätkab disaini osas Grado „vana“ head joont, klapid on endiselt ülikerged ja mugavad kasutada (olemas ka juhtnupud) ning nendest tulevat heli peab lihtsalt oma kõrvaga kuulama – super!
Bluetooth versioon: 4.2 apt-X, Aku kestvus: ca 15h, sagedusvahemik: 20Hz~20KHz, tundlikkus: 32 oomi
Karbis kaasas ka micro-USB laadija ja 3,5mm audiokaabel

Lisainfo: https://gradolabs.com/headphones/wireless/item/74-gw100 
Hind: 279€

 

 

bose qc35-II le midnight blueBose QuietComfort 35 II Midnight Blue

Bose parimad juhtmevabad aktiivse mürasummutusega kõrvaklapid on 2018 aasta lõpul saadaval üleni tumesinises Limited Edition versioonis. Loomulikult on endiselt saadaval ka juba üle aasta tootmises olnud hõbedane ja must aga soovitame kasutada võimalust kinkida midagi sellist, mida iga kell ja igast poest ei leia. Tehnilisest küljest vahe tavaliste QC35 II klappidega puudub - tänu väga heale mürasummutusele, helile ja mugausele on tegu suurepärase valikuga näiteks aktiivselt ringi lendavale ärimehele või -naisele.
Tehnilised andmed: kaal 240 gr, tööiga ühe laadimisega kuni 20h, tüüp: aktiivse mürasummutusega suletud ülekõrva (over-ear) klapid, Amazon Alexa ja Google hääljuhtimine..
Värvus: kõik detailid tumesinised
Komplektis: klapid, kandekott, 1,4 m pikk univeraalne juhe, USB laadimisjuhe
Lisainfo: https://www.bose.co.uk/en_gb/products/headphones/over_ear_headphones/quietcomfort-35-wireless-ii.html
Hind: 345€ (must ja hõbedane 335€)

 

 

boseqc20iBose QC20i in-ear tüüpi aktiivse mürasummutusega kõrvaklapid.

Kui oled seljakotirändur, kellel allergia kohvrite suhtes ja iga kaasas tassitav gramm ja sentimeeter arvel, siis on mõistetav, et suured over-ear tüüpi kõrvaklapid ei ole sinu jaoks. Siis tulevad appi need Bose kõrva sisse käivad aktiivse mürasummutusega klapid. Pista need pluusi rinnataskusse ja lenda end ümbritsevast häirida laskmata.
Lisainfo: https://www.bose.co.uk/en_gb/products/headphones/earphones/quietcomfort-20i-acoustic-noise-cancelling-headphones.html
Hind: 279€ 179€

 

 

 

SENNH GAME-ZERO-features 01SENNH GAME-ONE-features 01SENNH PC373D-featuresSennheiser G4ME ZERO, G4ME ONE, PC 373D, GSP 500 ja GSP 600 mänguritele mõeldud kõrvaklapid

Sennheiseri tuntud ja hinnatud helikvaliteet on saadaval ka mänguritele mõeldud kõrvaklappides.
G4ME ZERO on kinnist tüüpi klapid, mis mõeldud kasutamiseks oludes, kus ümbritsev müra keskendumust segaks. Tänu kokkuklapitavale disainile on mugav neid ka turniiridele või sõprade juurde mängima minnes kaasa võtta.
G4ME ONE avatud disain annab seevastu eelise helikvaliteedis täna detailsemale ja avaramale helipildile.
Uus, alles sel talvel välja tulnud PC373D on G4ME ONE edasiarendus, põhiliseks erinevuseks 7.1 kanali Dolby Surround formaadi tugi, selleks on komplektis vastav USB-helikaart (nn. "dongle") ja arvutisse tuleb installeerida vastav tarkvara (seetõttu on need klapid sellisena kasutatavad vaid PC-arvutite taga). Erinevalt kahest eelnevalt mainitud mudelist ei ole neist ka valget varianti.

Lisainfo: http://en-de.sennheiser.com/pc-gaming-headset
Hinnad: G4ME ZERO249 219  G4ME ONE229 199  PC 373D249219

 

 

 

PXReviewbanner2 webBowers&Wilkins PX

Bowers&Wilkins suurepärased audiofiilidele mõeldud aktiivse mürasummutusega Bluetooth kõrvaklapid.
Lisainfo: https://www.bowers-wilkins.eu/Headphones/Wireless-Headphones/Wireless-Headphones/px-headphones.html
Hind: 399  299€

 

 

ambeo 1Sennheiser Ambeo Smart Headset

Need ei ole tavalised kõrvaklapid (kuigi lihtsalt muusika kuulamine on nendega ka võimalik). Ambeo klappide võlu seisneb hoopis võimes lisada Apple'i mobiilseadmetega filmitud videomaterjalile ruumiline 3D heliriba justnagu viibitaks filmitava keskel.
Lisainfo: https://en-de.sennheiser.com/finalstop
Loe ka eestikeelset tootearvutust:
https://geenius.ee/test/sennheiser-ambeo-nutikad-korvaklapid-salvestavad-umbritsevat-tapselt-nii-nagu-sina-seda-kuuled/
Hind: 299€  249€

 

 

 

sso 4Üle 1000€ kõrvaklappide ostjatele kauba peale Sieveking Sound omega kõrvaklapistend!

Sennheiser HD800, HD800S, HD820, Focal Clear, Hifiman HE6se jt ostjatele kvaliteetne Saksamaal valmistatud naturaalsest vineerist kõrvaklapihoidja tasuta kaasa!
Valik: Maple, Cherry, Walnut ja Zeprano, Makassar Ebony.
Lisainfo: http://www.valiheli.ee/hinnad/287-sieveking-sound-omega-korvaklapihoidjad
Väärtus: 119€ - 139€

 

 

 

KÕRVAKLAPIVÕIMENDID, DAC-id, MEEDIAMÄNGIJAD:

 

ifi ioneiFi nano iONE

Bluetooth vastuvõtja (aptX/AAC toega), USB-DAC (DSD ja DXD toega) ja coaxial/optical-analog konverter ühes kestas. Selle abil saad oma vanema, ilma digisisendite ja Bluetoothita helitehnika ühendada mobiilseadmete, arvutite ja telerite ning muude moodsamate seadmetega ja seda mugavalt ning kvaliteetselt.
Lisainfo: https://ifi-audio.com/products/nano-ione/

Hind: 239€  219€

 

 

Fiio meediamängijad M7, M3K ja teised:

Lisainfo: https://fiio.com/player

 

 

Hi-Fi STEREOSEADMED:

 

Marantz PM8006 ND8006Marantz PM8006 + ND8006. Kauba peale Sony aktiivse mürasummutusega kõrvaklapid!

Integreeritud stereovõimendi, DAC, CD-mängija ja striimer. EISA auhind parimale stereokomplektile 2018!
PM8006: 2x70W @8Ohm /2x100W@4 ohm. Kvaliteetne phono-eelvõimendi. Kaal 12 kg.
Lisainfo: https://www.marantz.co.uk/uk/products/pages/productdetails.aspx?catid=hifi&subcatid=amplifier&productid=pm8006

ND8006: CD/SACD mängija, Marantz Musical Digital Filtering. Bluetooth, Airplay 2, Spotify, Tidal Deezer, Heos multiroom, fikseeritud ja muudetava nivooga liiniväljundid, kvaliteetne kõrvaklapivõimendi, 384/32 bits, Max 11,2Mhz DSD DAC.
Lisainfo: https://www.marantz.co.uk/uk/products/pages/productdetails.aspx?catid=hifi&subcatid=networkaudioplayer&productid=nd8006
Saadaval mustas ja hõbedases (silvergold) viimistluses.
NB! Mõlemad tooted on "Made in Japan" :) 
Hind: 2390€  Kauba peale Sony MDR-1000X mürasummutavad kõrvaklapid väärtusega üle 300€!
Lisainfo: https://www.sony.ee/electronics/headband-headphones/mdr-1000x

 

 

yamaha r-n803d-bw-603Yamaha R-N803D ja B&W 603

EISA parim stereoressiiver 2018 ja septembris müügile tulnud Bowers&Wilkins uue 600 seeria lipulaev - funktsionaalsus, jõud ja helikvaliteet ühes paketis.
Yamaha R-N803D: 2x160W, pure direct, digisisendid, Spotify Connect, Tidal, Deezer, internetiraadiod, Bluetoth (vastuvõtja ja saatja), Airplay, Wifi, Musiccast, phono-sisend, YPAO automaathäälestus. EISA auhind parimale stereoressiiverile 2018!
Lisainfo: https://europe.yamaha.com/en/products/audio_visual/hifi_components/r-n803d/index.html
Bowers&Wilkins 603: 3-ribalised põrandakõlarid B&W uuest 600 seeriast. Kaal 24 kg, sagedusala 29Hz-33kHz (-6db), takistus 8 oomi, max võimsus 200W. Suurimaks uuenduseks võrreldes vanema mudeliga 683 S2 on 700 seeriast üle võetud uus kesksageduselemendi materjal Continuum, mis varem kasutatud Kevlariga võreldes kergem, jäigem ja parema sumbuvusega.
Lisainfo: https://www.bowers-wilkins.eu/Speakers/Home_Audio/600_Series/603.html

Komplekt on saadaval mustas ja hõbedases (ressiiver) ning mustas ja valges (kõlarid) viimistluses.
Hind: 2390€  1990€
 

 

Wharfedale Diamond 230 ja Yamaha RX-V485
 

 

Wharfedale DX-2 ja Marantz NR1509

 

 

naim-uniti-atomNaim Uniti Atom 

Kõik, mis vajalik, on siin: striimingteenused, Chromecast, Bluetooth, Airplay, Roon, digisisendid (HDMI sisendi lisamise võimalusega), multiroom, USB mäluseadmete tugi, superheli - ja välimus (värviline ekraan, mis kuvab ka albumite kaanepilte jm).
What Hi-Fi ja EISA auhinnad 2018 aasta parimale muusikakeskusele!
Lisainfo: https://www.naimaudio.com/product/uniti-atom
Hind 2199€1999€

 

 

VINÜÜLPLAADIMÄNGIJAD ja LISAD

 

Rega Planar vinüülplaadimängijad

Vinüülplaadimängijad on meil olnud juba aastaid kõige otsituim jõulukaup. Sel aastal teeme otsijate elu lihtsaks - kuna Regal on valikus just paras kogus erinevaid mudeleid erinevate shinnaklassides (ja kõik need on oma hinnaklassi parima hinna/kvaliteedi suhtega mudelid!!!), siis paneme neist siia nimekirja ja pildid ja teie rolliks jääb lihtsalt oma eelarve üle vaadata (ja mõelda välja, mis värvi mängija kõige paremini võiks sobida). Ja vastame siinkohal ära ka põhilisele Rega kohta käivale küsimusele: kas tolmukate on komplektis? JAH, ON KÜLL :)
Lisainfo: http://www.rega.co.uk/turntables.html

Rega-Planar-1Rega Planar 1
Parim odavklassi vinüülplaadimängija. Punkt.
Carbon helipea. Viimistlusvariandid: läikiv valge, läikiv must
Hind: 349€  299€

 

p1-plus-whiteRega Planar 1 Plus
Parim odavklassi mängija neile, kellel kasutatav võimendi või ressiiver (või aktiivkõlarid) ei oma sisseehitatud kujul phono-eelvõimendit. Planar 1 Plusile on see nimelt juba sisse ehitatud (ja tegu on väga kvaliteetse eelvõimendiga!). Muus osas on tegu Planar 1-ga idetnse mängijaga.
Viimistlusvariandid: läikiv valge, läikiv must
Hind: 449€  399€

 

planar 2 redRega Planar 2
Võrreldes Planar 1-ga on siin parem käpp ja plaadialus on ilusast läbipaistvast (ja hästi vibratsioone summutavast) akrüülist.
Viimistlusvariandid: läikiv valge, läikiv must, läikiv punane
Hind: 549€  499€

 

rega planar3 blkPlanar 3 / Elys 2
See on esimene hüpe päris Hi-Fi maailma. Parem mootor, korpus, plaadialus, käpp, helipea, laagid jne jne. Alla 1000€ hinnaklassi parimat mängijat ei ole vaja kaugelt otsida.
Viimistlusvariandid: läikiv valge, läikiv must, läikiv punane
Hind: 949€  799€

Planar 6 ja Planar 8 kohta küsige pakkumist eraldi :)

 

rega queen

NB! Veel on saada mõned piiratud koguses valmistatud  Queen by Rega vinüülplaadimängijad - Quueni logoga plaadimati ja korpuse tõttu on see justkui parim kink üldse ühele Queeni fännile (ja Eestis ei ole neid kindlasti vähe).
Lisainfo: http://www.rega.co.uk/news/rega-introduce-queen-special-edition-turntable.html
Tolmukate on komplektis!
Hind: 499€

 

 

 

 

KÕLARID

 

sonos one

Sonos tooted nüüd jõuluhindadega!

Play:1 179€
Sonos One: 225€
Play:5: 549€
Sonos BEAM: 439€
Sonos Playbar: 749€
Sonos Playbase 749€
Sonos SUB: 749€

 

 

q3000iQ Acoustics 3000i seeria komplektid

5.0 komplektid: allahindlus 15%
5.1 komplektid: allahindlus 20%
Komplektid võite kokku panna omal äranägemisel: kas näiteks kõik riiuli- või põrandakõlaritega, kombineerida ette ja taha erinevas viimistluses kõlareid jne.
Värvivalik: valge, süsimust, grafiithall, pähkel
Lisainfo: https://www.qacoustics.co.uk/q3000i-range-3050i-cinema-pack.html
What Hi-Fi parim 5.1 kõlaripakett 2018: https://www.whathifi.com/reviews/q-acoustics-3050i-51-cinema-pack

 

 

 

debutf6 eisaELAC Debut F6 põrandakõlarid ja B6 riiulikõlarid

Kes viimasel paaril aastal on erinevaid kõlarite ülevaateid lugenud, siis tõenäoliselt on ta vähemalt neist ühe otsa "komistanud". Ja põhjusega, sest selle raha eest on neis kvaliteetset kõlarit oi kui palju.
Lisainfo:
https://www.elac.com/product/debut-f6/
https://www.elac.com/product/debut-b6/
Hinnad:
F6: 899€/paa699€/paar
B6: 399€/paar  319€/paar

 

 

 

Ttannoy xt8f webannoy Revolution XT 8F

Midagi suurt, bassist ja mõnusa heliga suuremasse elutuppa. Naturaalne tamm ja pähkel, 8-tollised bassielemendid.
Värvivalik: tamm ja tume pähkel
Lisainfo: https://www.tannoy.com/Categories/Tannoy/REVOLUTION-XT/REVOLUTION-XT-8F-DW/p/P0C3X
Hind: 2199€/paar 1599€/paar

 

 

 

 

tannoy reveal 802Tannoy Reveal 802 aktiivkõlarid / stuudiomonitorid

Kui sulle meeldib nikerdada elektroonilise muusika, hiphopi või lihtsalt bassirikka muusika kallal kas seda luues või mixides või soovid lihtsalt lihtsat aga bassirikast helilahendust, siis palju auhindu võitnud Tannoy Reveal 802 on kindlasti üks variant, millele sel puhul tõsiselt mõelda.
8-tolline bassielement, 1-tolline kõrgsageduselement, võimsus 100W (75W bassile ja 25W tweeterile), sagedusala 42Hz-43kHz, max helirõhk 114 dB, sisendid: XLR (balansseeritud), 1/4" ja 3,5mm pulkpistikud. Mõõtmed: 390 x 254 x 300 mm (K x L x S).
Lisainfo: http://www.tannoy.com/creation/products/Recording/Reveal/Reveal-802/
Videoülevaade: https://www.youtube.com/watch?v=5cbaVwaJqiQ
Hind: 598€/paar  435€/paar   

 

 

dynaudio-music-7-webDynaudio Music 7

Juhtmevaba disain-Hi-Fi kõlar, muusikakeskus ja soundbar ühes tootes!
5 võimendit koguvõimsusega 300W, 6 kõlarielementi (millest äärmised suunatud nii, et täidaksid ruumilise heliga kogu ruumi), tehnoloogiad, mis arvestavad ruumi müra ja akustikaga, teleriga ühendamiseks mõeldud ARC toega HDMI sisend, optiline sisend, USB-mäluseadmete sisend. Striimingteenustest toetatud Tidal (kaasas voucher 180 päevaseks tasuta kasutamiseks).
Värvivariandid: tumehall, helehall, punane ja sinine kangasviimistlus.
Saadaval on ka spetsiaalne seinakinnitus (hind 75€)
Lisainfo: https://www.dynaudio.com/home-audio/music/music-7
Hind: 999€  899€

 

 

 

Zeppelin Wireless whiteBowers&Wilkins Zeppelin Wireless

Bluetooth/Airplay/Spotify Connect kõlar asendamaks ajale jalgu jäänud muusikakeskusi.
Võimsus 150W, sagedusala 44hZ-28kHz. Mõõtmed: 188 x 660 x 183 mm (K x L x S), kaal 6,5 kg
Värvivariandid: must ja valge.
Lisainfo: http://www.bowers-wilkins.eu/Wireless-Speakers/Wireless-Speakers/Zeppelin-Wireless
Ülevaade: http://www.whathifi.com/bw/zeppelin-wireless/review
Hind: 699€  565€ 

 

 

t7 webBowers&Wilkins T7

Kaasaskantav Bluetooth kõlar audiofiilile. Ei mingit ülepaisutatud bassi - hoopis puhas ja moonutustevaba heli ning silmatorkavalt väärikas disain ja materjalikasutus.
Võimsus 2x12W, aku tööiga kuni 18 tundi, Bluetooth 4.1 ja aptX tugi. kaal 940 grammi.
Värvivariandid: must ja kuldne
Lisainfo: http://www.bowers-wilkins.eu/Wireless-Speakers/Wireless-Speakers/T7-Wireless
Ülevaade: http://www.whathifi.com/bw/t7/review
Hind: 349€  299€
Lisana pakume ka kõklarit transportimise ajal kaitsevat "kotti" hinnaga 29€

 

 

 

lsxKEF LSX

Kõlar, mis on värviline nägu pühademuna? Ja väike ning nii nunnu et ei riiva silma nagu need tavalised suured mustad kastid, mis toa nurgas häält teevad? KEF LSX on just seda! Paiguta nad teleri kõrvale, raamaturiiulisse või aknalauale - ikka mängivad nad hästi!
Keda aga huvitab tehniline pool, siis tegu on KEF LS50 wireless kõlarite veidi väiksema aga hinnalt ~poole odavama versiooniga. Olemas on optiline sisend (näiteks teleriga ühendamiseks), USB sisend (192kHz/24bit toega), Roon, Tidal ja Spotify Connect tugi, Bluetooth (aptX toega) ja uuel aastal lisanduv Airplay 2, suuremate ruumide ja bassisema muusika jaoks ka subwoofriväljund.
Lisainfo: https://m.int.kef.com/products/lsx
Hind: 1090€/komplekt

 

kef-muoKEF Muo

12-tunnise akuga metallist korpusega aptX Bluetooth toega kaasaskantav Bluetooth kõlar.
Värvivariandid: Horizon Gold, Storm Grey, Light Silver, Neptune Blue and Sunset Orange.
Lisainfo: https://m.int.kef.com/products/muo
Hind: 299€  199€

 

 

 

NB! Lisaks on paljude tootjate hinnad all kuni 12%. Lisame vastava info lähipäevil konkreetsete tootjate hinnakirjade juurde. Nimetame vaid ära mõned nimed: Arcam, Audiolab, Cabasse, Elac, Dali, Heco, SVS, Lehmann Audio jne. Lisainfo: http://www.valiheli.ee/hinnad/