Bowers Wilkins kõrvaklapid - P3, C5 S2, P5 S2, P5 Wireless, P7, P7 Wireless, P9 Signature, PX

Allpool kuulsa Inglise kõlarivalmistaja Bowers Wilkins kõrvaklappide hinnakiri seisuga 01.12.2018.Kõik mudelid on meil laos ja nende demomudelid salongis kuulamiseks-vaatamiseks väljas.Lisainfo: tootja kodulehekülg


Loe lisa...

Yamaha ja Pioneeri novembri helitehnika soodusmüük - paljud ressiiverid, muusikakeskused, iPod dokid...

Seoses uute mudelite pealetulekuga pakume võimalust soetada erinevaid Yamaha ja Pioneeri stereoseadmeid, kodukino-võimendeid, kõlareid, soundbare ja väiksemaid muusikamängijaid tavahinnast oluliselt soodsamalt. Alla hinnatud on palju häid Yamaha mikro- ja muusikakeskusi, Pioneeri juhtmevabasid Bluetooth kõlareid, Yamaha subwoofreid, kõlareid ja kõlarikomplekte, stereo- ja kodukinoressiivereid.Soodushinnad kehtivad maaletooja laos olevatele kogustele. Kättetoimetamine: Tallinnas ja...


Loe lisa...

Devialet high-end stereovõimendid ja Phantom juhtmevabad kõlarid

Prantsuse firma Devialet tooteid nähes meenuvad esimesena omadussõnad "ekstravagantne", "radikaalne", "uskumatu" jne. Ent eriline ei ole vaid nende võimendite ja juhtmevabade kõlarite väljanägemine - nii kasutatavad tehnoloogiad nende taga (sees) kui ka heliomadused on ekstraklassist.Aprillist 2016 on Devialet tooted ValiHeli kaudu esindatud ka Eesti turul.Lisainfo: http://en.devialet.com (http://en.devialet.com/)


Loe lisa...

Euroopa parimad audio-video tooted 2018-2019 ehk EISA auhinnavõitjad

2018 aasta 15. augustil kuulutas EISA (The European Imaging and Sound Association ehk Euroopa Pildi- ja Helitehnika Assotsiatsiooni – 53-t erilalast ajakirja ja neis kirjutavaid ajakirjanikke ühendav organisatsioon, mis hõlmab nüüd lisaks 20 Euroopa riigi audio-video toodetele spetsialiseerunud väljaannetele neid ka Ameerikast ja Austaaliast) taas kord välja käesoleva ehk...


Loe lisa...

Jamo 5.1 kodukinokõlarite komplekt S 426 HCS 3 + SUB 210

Stiilne, kompaktne ja modernse disainiga kuulsa Taani kõlaritetootja Jamo kodukinokõlarite komplekt S 426 HCS 3 pakub oma hinnaklassis harvaesinevat kvaliteeti ja dünaamikat nii muusika, kui ka ruumilise heli edastamisel. Parim rahakotisõbralik valik väiksemasse kaasaegsesse elutuppa! Komplekt on saadaval järgmiste spooni valikutega: must, wenge ja valge.Hind alates 285 eurost!


Loe lisa...

Spotify on nüüd ametlikult Eestis! Kuidas seda oma helitehnika koos parimal viisil kasutada?

Juba mitu aastat USA-s, Euroopas ning ka meie lähiriikides Soomes ja Rootsis laineid löönud muusikakuulamisteenus Spotify töötab alates 16-st aprillist 2013 ametlikult ka Eesti pinnal. Anname alljärgnevalt kiire ülevaate teenusest, selle kasutamisest ja peatume põhjalikumalt võimalustel Spotify pakutavat kvaliteetset muusikat ka läbi korraliku helitehnika kuulata - seadmeid, mis seda teenust...


Loe lisa...
012345

Kontaktandmed

Kontakt

 

VALIHELI.EE / ARRATT OÜ
Aadress:
aritare 1852

ValiHeli helitehnika kauplus-salong:
Viimsi Äritare
2. korrus, ruum 237
Paadi tee 3
Viimsi (Haabneeme) 74001
Tel: 53402492
E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 


Lahtiolekuajad:

E-R 12:00 - 18:30

NB! Ajavahemikul 10-16 detsember on salong personali haigestumise tõttu avatud järgmise graafiku alusel:
Kaupade kättesaamine, lihtsamad konsultatsioonid ja kuulamised (a la kõrvaklapid, Sonos jne) - tööpäevadel 12:00 - 16:00
Keerulisemad teemad: projektid, Hi-Fi ja kodukino konsultatsioonid / lahendused ja kuulamine - palun võtke ühendust (võimalik on, et saame seda võimalust pakkuda jälle uuel nädalal)

 


Varasema või hilisema külastussoovi korral andke sellest (soovitavalt päev varem) teada.NB! Tulles vastu klientide soovidele teeme novembri teises pooles ja detsembris salongi võimaluse korral lahti ka nädalavahetustel. Täpsemad lahtioleku kuupäevad ja kellaajad avaldame siin jooksvalt.

  


Oleme võimaluse korral valmis teenindama teid ka varasematel hommikutundidel (9:30-12:00) ja õhtusemal ajal (18:30-19:30); sellise külastussoovi osas palume sobiv aeg meiega eelnevalt kokku leppida (hommikuste aegade puhul vähemalt päev-kaks varem).
On väike võimalus, et eelneval kokkuleppel saab tehnikat kuulama-vaatama tulla ka nädalavahetusel. Samuti on nädalavahetusel võimalik teostada eelnevalt kokku lepitud kauba üleandmist.

 

Keerulisemate ja aeganõudvamate teemade puhul helistage tulles kindlasti ette, veel parem - leppige meiega eelnevalt aeg kokku. Sest võime olla parajasti kliendi juures tehnikat üles seadmas, laost uut kaupa toomas või siis on mõni klient juba konsultatsiooni või kuulamisaja broneerinud ja sel juhul on keeruline teid kvaliteetselt teenindada.Info ühistranspordiga saabujatele:
Kesklinnast tulijatele soovitame kasutada bussiliine nr 1A (väljub Viru keskusest), 49 (väljub lennujaamast), 114 (väljub Balti jaamast), 260 (väljub Viru bussipeatusest, mis asub Pärnu maanteel Draamateatri ja Viru Keskuse vahelisel alal / Musumäe vastas). Linna poolt tulles tuleks maha tulla peatuses Mõisapargi kust Viimsi Äritareni on umbes 150 meetrit (selleks võtta suund tagasi Tallinna poole)
Lisainfo:
https://transport.tallinn.ee/
http://www.viimars.ee/

 


E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Mobiili number: (+372)-53402492
  Oleme meili või telefoni teel kättesaadavad E-R 9-21, L-P 10-19
Kui brauseri akna paremas allnurgas nähtav sinine online-suhtlusrakendus ei näita staatust "Offline", siis tähendab see, et oleme arvuti taga ja saame teie küsimustele, hinna- ja tarneaja päringutele vastata reaalajas :)


Informatsioon: Meie rekvisiidid ehk juriidiline aadress:
Arratt OÜ
Pääsukese tee 22, Püünsi küla, Viimsi vald, 74013 Harjumaa
Reg. Nr.: 11768448
KMKR nr.: EE101333553
SEB Pank, IBAN: EE551010220108077019

Ülekandega tasumisel märkige kindlasti selgitusse teile väljastatud arve number!


Kauba kättetoimetamine:
* Yamaha ja Pioneeri tooted tellimusel üle 400€ - üle Eesti tasuta!
* Muud kaubad ja sihtkohad: kokkuleppel (lisandub transportija DPD, Smartpost, Cargobus, Schenker, Venipak vms teenuse hind).

Leiate meid ka Facebookis: Facebook.com/ValiHeli
Liitu meie sõbralistiga ja värsked helitehnika alased uudised ja meie parimad pakkumised on sul alati olemas!