Tootjad / Hinnad

Arhiveeritud toode: Bowers&Wilkins MM1 arvutikõlarid

B&W MM1B&W MM1 ei ole tavalised arvutikõlarid. Nad on justkui suured Hi-Fi kõlarid kahandatud arvutilauale sobivatesse mõõtmetesse. Ja nad mitte ainult ei näe suurepärased välja - nad teevad ka suurepärast häält, muutes su laua- või sülearvuti justkui Hi-Fi muusikakeskuseks. Aga ei saagi ju eeldata vähemat firmalt, kes on paljude maailmakuulsate kodu- ja stuudiokasutuses olevate kõlarimudelite taga. Kombineerides digitaalse signaalitöötluse ja aastakümnetepikkuse teabe tippkvaliteediga kõlarielementide tootmises, toovad Bowers&Wilkins MM1 kõlarid esile teie arvuti ja muusika tegeliku potentsiaali.
Bowers&Wilkins MM1 - EISA ehk Euroopa audio-video ajakirjanike hinnangul 2011-2012 aasta parimad multimeediakõlarid ja What Hi-Fi auhind: parimad arvutikõlarid 2011-2012!


Ajal, mil arvutid hõlmavad meie elus järjest tähtsamat kohta ja me veedame nende juures järjest enam tunde, on viimane aeg võtta midagi ette ka arvutite reeglina kehvapoolse heli taasesituse osas. Tavaliselt arvutite või monitoride sisseehitatud kõlaritest või isegi odavate 2.0 või 2.1 kõlarikomplektidest esitatav heli pole kindlasti see, mida me vääriksime. Seetõttu lõigi Bowers&Wilkins oma kogemusi ja teadmistepagasit kasutades MM1 multimeediakõlarid, mis jätavad kaugele kõik teised analoogsed komplektid.

B&W MM1Kasutades tavalistele kõlaritele omast 2 elemendi tehnoloogiat - üks element madalate sageduste jaoks ja teine, maailmakuulsatest Nautilus kõlaritest eeskuju võtnud element kõrgsageduste jaoks. Tulemuseks Hi-Fi kõlaritele iseloomulik tasakaalustatud, laia sageduskarakteristikuga heli reproduktsioon. Erinevalt tavalistest stereo-kõlaritest on aga MM1 helipilt optimeeritud lähedalt kuulamiseks (near field).

Muretsema ei pea ka teise arvuti-helitehnika probleemi - müra - pärast, mis saab reeglina alguse kehvadest integreeritud helikaartidest, mille digitaal-analoog-konverter pole tavaliselt tasemel ja ka võimendi-pool ei suuda oma tööd kvaliteetselt teha. MM1 puhul saabub helisignaal kõlaritesse üle USB-kaabli digitaalselt, kus selle töötluse ja võimendusega tegelevad kõrgekvaliteedilised komponendid. Ka kõrvaklappide kasutamisel tasub need ühendada arvuti kõrvaklapiväljundi asemel MM1 sisseehitatud kõrvaklapipistiku taha - saadav heli on samuti palju parema kvaliteediga, kui arvutite oma kõrvaklapiväljundit kasutades.

Põhiomadused:
Nautilus kõrgsageduselemendid
Digitaalne võimendi ja sisseehitatud DAC (digitaal-analoog konverter)
Digitaalne signaalitöötlus (DSP)
USB streaming PC/Mac arvutitest
Kaugjuhtimispult
Kirjeldus: 2.0 aktiivkõlarid
Kõlarielemendid:
2x 75mm (3.0") madalsageduselement
2x 25mm (1.0") kõrgsageduselement
Sagedusala: 38Hz - 22kHz
Võimendi võimsus: 4x18W
Tööpinge: 100V-240V AC 50/60Hz (väline toiteplokk)
Voolutarve: 12W
Voolutarve ootereziimis: <0.8W
Sisendid:
3.5mm mini pulkpistik, analoogühendus, kaasaskantavate MP3-mängijate ja teiste seadmete ühendamiseks
Mini USB 2.0 PC/MAC arvutitega ühendamiseks - heli striimimine ja tarkvavavärskendused
Väljund: 3.5mm mini pulkpistik kõrvaklappide jaoks
Mõõtmed: (K x L x S) 170 x 100 x 100 mm
Kaal: 0.85kg / kõlar
Viimistlus: must ABS, alumiinium, must kangas

Pakendis: kõlarid, toiteplokk, kaugjuhtimispult, USB-kaabel


Hind:

Saadavus: tootmine lõpetatud

B&W MM1 kõigist omadustest saate parema ülevaate B&W tootelehelt

Testide tulemused:
What Hi-Fi? - 5 tärni, parimad arvutikõlarid 2011-2012 - "Fantastic sound for a PC speaker system; impressive bass for a subwoofer-less design; classy build; easy to install. The MM-1s are the best PC speakers we’ve heard!" LINK
What Hi-Fi  What Hi-Fi  Eisa awards
 

B&W MM1 B&W MM1B&W MM1


B&W MM1 tutvustus nende tootjatelt: