Bowers Wilkins kõrvaklapid - P3, C5 S2, P5 S2, P5 Wireless, P7, P7 Wireless, P9 Signature, PX

Allpool kuulsa Inglise kõlarivalmistaja Bowers Wilkins kõrvaklappide hinnakiri seisuga 01.12.2018.Kõik mudelid on meil laos ja nende demomudelid salongis kuulamiseks-vaatamiseks väljas.Lisainfo: tootja kodulehekülg


Loe lisa...

Yamaha ja Pioneeri novembri helitehnika soodusmüük - paljud ressiiverid, muusikakeskused, iPod dokid...

Seoses uute mudelite pealetulekuga pakume võimalust soetada erinevaid Yamaha ja Pioneeri stereoseadmeid, kodukino-võimendeid, kõlareid, soundbare ja väiksemaid muusikamängijaid tavahinnast oluliselt soodsamalt. Alla hinnatud on palju häid Yamaha mikro- ja muusikakeskusi, Pioneeri juhtmevabasid Bluetooth kõlareid, Yamaha subwoofreid, kõlareid ja kõlarikomplekte, stereo- ja kodukinoressiivereid.Soodushinnad kehtivad maaletooja laos olevatele kogustele. Kättetoimetamine: Tallinnas ja...


Loe lisa...

Devialet high-end stereovõimendid ja Phantom juhtmevabad kõlarid

Prantsuse firma Devialet tooteid nähes meenuvad esimesena omadussõnad "ekstravagantne", "radikaalne", "uskumatu" jne. Ent eriline ei ole vaid nende võimendite ja juhtmevabade kõlarite väljanägemine - nii kasutatavad tehnoloogiad nende taga (sees) kui ka heliomadused on ekstraklassist.Aprillist 2016 on Devialet tooted ValiHeli kaudu esindatud ka Eesti turul.Lisainfo: http://en.devialet.com (http://en.devialet.com/)


Loe lisa...

Euroopa parimad audio-video tooted 2018-2019 ehk EISA auhinnavõitjad

2018 aasta 15. augustil kuulutas EISA (The European Imaging and Sound Association ehk Euroopa Pildi- ja Helitehnika Assotsiatsiooni – 53-t erilalast ajakirja ja neis kirjutavaid ajakirjanikke ühendav organisatsioon, mis hõlmab nüüd lisaks 20 Euroopa riigi audio-video toodetele spetsialiseerunud väljaannetele neid ka Ameerikast ja Austaaliast) taas kord välja käesoleva ehk...


Loe lisa...

Jamo 5.1 kodukinokõlarite komplekt S 426 HCS 3 + SUB 210

Stiilne, kompaktne ja modernse disainiga kuulsa Taani kõlaritetootja Jamo kodukinokõlarite komplekt S 426 HCS 3 pakub oma hinnaklassis harvaesinevat kvaliteeti ja dünaamikat nii muusika, kui ka ruumilise heli edastamisel. Parim rahakotisõbralik valik väiksemasse kaasaegsesse elutuppa! Komplekt on saadaval järgmiste spooni valikutega: must, wenge ja valge.Hind alates 285 eurost!


Loe lisa...

Spotify on nüüd ametlikult Eestis! Kuidas seda oma helitehnika koos parimal viisil kasutada?

Juba mitu aastat USA-s, Euroopas ning ka meie lähiriikides Soomes ja Rootsis laineid löönud muusikakuulamisteenus Spotify töötab alates 16-st aprillist 2013 ametlikult ka Eesti pinnal. Anname alljärgnevalt kiire ülevaate teenusest, selle kasutamisest ja peatume põhjalikumalt võimalustel Spotify pakutavat kvaliteetset muusikat ka läbi korraliku helitehnika kuulata - seadmeid, mis seda teenust...


Loe lisa...
012345

Tootjad / Hinnad

Hinnakirjad

Allpool suurem osa meie poolt esindatud tootjate hinnakirjadest.
Paljude tootjate puhul on tegu soovituslike hindadega, mitte hinnaga, millega oleksime valmis tooted teile müüma. Seega - küsige julgesti pakkumist!
Kõige kiirem viis selleks on brauseri allosas olev klienditeenindus-rakendus - kui see näitab "Online", siis oleme arvuti taga ja valmis teid teenindama :) Aga ka telefoni ja e-kirja teel saate meilt reeglina vastuse loetud tundide jooksul.

Samuti ärge peljake meiega ühendust võtta siis, kui ainult hinnanumbrist ja toote nimest jääb valiku tegemisel väheseks. Tunneme oma tooteid - erinevalt internetipoodidest oleme paljusid neist kuulanud ja näinud - seega oskame hinnata nende sobivust teie vajaduste jaoks. Ja paljud neist on huviliste jaoks kuulamiseks-vaatamiseks väljas ka meie salongis.

Toome siinkohal välja need tootjad, mille hinnakirjad veel kodulehele jõudnud ei ole aga mida teile sellegipoolest pakkuda saame - lihtsalt saatke meile kiri või helistage:
JVC (projektorid), Bang&Olufsen, Russound, Dual, Primare, Lyngdorf, System Audio, Neat, van den Hul, JL Audio, Meridian, Icon Audio, MBL, Hegel, Parrot, Wyred, Harbeth, Melco, Nordost,  Nagaoka, Crystal Cable, Pebble Audio, Ayre, Usher, DLS, Atacama Audio, Optoma, Tellurium Q, Burmester, Audio Physic, Magico, Epos, Magnepan, Mastersound, Linn, Solid Tech, Custom Design, Ortofon, Revel, Quad, Accuphase, DH-Labs, Elipson, Quadral, Sonance, Trinnov Audio, Totem Acoustics, Octave, Raidho, Goldring.

Acoustic Energy kõlarid

acoustic-energy-logoInglismaa kõlaritootja Acoustic Energy hinnakiri seisuga 01.09.2018


ae banner

Loe edasi...

AKG kõrvaklapid

akg-harman-logoAKG kõrvaklappide hinnakiri seisuga 05.11.2016.

Tarneaeg: enamus tooted 1-2 päeva
Lisainfo: tootja kodulehekülg

Loe edasi...

Amphion kõlarid

AmphionAastal 1998 kõlaritootmisega alustanud Amphion on aastate möödudes hakanud järjest enam tähelepanu pöörama nii kõlari disainile ja ruumikujunduslikule rollile kui ka võimalusele kasutada kõlarit nii töölaual kui ka terve ruumi helindamiseks. Põhjamaade disain ja tehniline arendustöö maailma tippülikoolide laboratooriumites ühendatud Soome käsitöö ja materjalidega - see ongi Amphion.
Allpool toodete hinnakiri seisuga 01.12.2012. Hinnad on koos käibemaksuga.
Oleme Amphioni toodete ametlikuks maaletoojaks Eestis, seega edasimüüjad - küsige meilt oma hinnakirja.
Lisainfo: tootja kodulehekülg

Loe edasi...

Arcam Hi-Fi tooted - võimendid, ressiiverid, DAC-id

arcam logoInglismaal Cambridge lähedal tegutseva Hi-Fi helitehnika tootja Arcam toodete hinnakiri seisuga 20.09.2018.
 

Loe edasi...

Astell & Kern kaasaskantavad meediamängijad / kõrvaklapivõimendid (DAP-id) UUS!

ak logoAstell&Kern on juba aastaid tootnud parimaid kaasaskantavaid meediamängijaid. Nüüd on need saadaval ka Eestis.
Lisainfo: tootja kodulehekülg  ja https://www.facebook.com/astellandkern

 

Loe edasi...

ATC kõlarid ja elektroonika

atc-logoAastal 1974 oma esimese käsitööna valminud kõlarielemendi välja lasknud ATC on peale pikalt ainult professionaalidele (muusikud, stuudiod jne) mõeldud kõlarite ja teistele kõlarivalmistajatele elementide tootmist hakanud välja laskma kõlareid (ning väiksemas mahus võimendeid ning teisi elektroonika-tooteid) ka kodukasutajatele. Eelneva stuudiomonitoride valmistamise kogemuse baasil on ka need loodud taasesitama võimalikult moonutusvaba ja lineaarse sageduskarakteristikuga heli..
Lisainfo: tootja kodulehekülg

Loe edasi...

Audeze kõrvaklapid UUS!

AudezeUSA-s Californias tegutseva ja Hi-End kõrvaklappe tootva firma Audeze kõrvaklappide, võimendite ja lisade hinnakiri seisuga 01.02.2016
Lisainfo: https://www.audeze.com/

Loe edasi...

Audio Note kõlarid, stereo- ja lampvõimendid, CD-mängijad jm. UUS!

Audio Note on laia valikut Hi-Fi ja High-End klassi audiotehnikat pakkuv firma Inglismaalt. Neilt leiate erinevaid lampvõimendeid (nii eelvõimendeid, integreeritud võimendeid kui ka lõppvõimendeid), lampide baasil tehtud CD-mängijaid, DAC-e, vinüülplaadimängijaid, tänapäeva disainitrende eiravaid ent väga musikaalseid kõlareid jne.
Lisainfo: http://audionote.co.uk/
banner 750

Loe edasi...

Audio Pro Hi-Fi, aktiivkõlarid, juhtmevabad kõlarid ning kõlarikomplektid

Audio Pro logoRootslaste Audio Pro on juba aastast 1978 tootnud kõlareid ja muud helitehnikat motoga "Pakkuda parima heliga kõlareid parima hinnaga". Paljude toodete omapärase, ainult Audio Prole omase disaini ja viimistluse tõttu on nad teistest selgesti eristatavad - näiteks kasutatakse paljude toodete viimistluses nahka! Sama võib öelda ka kasutatavate tehniliste lahenduste kohta: näiteks juhtmevabasid suuri põrandakõlareid, millesse oleks integreeritud ka subwoofer, teistelt tootjatelt juba ei leia! Lisaks väärib tähelepanu Audio Pro mitmete mudelitega arvuti- ja aktiivkõlarite seeria Addon. 

Loe edasi...

Audio Technica kõrvaklapid, vinüülplaadimängijad, helipead ja muud lisad

audio-technica-logo5Peaasjalikult oma professionaalse helitehnika poolt tuntud Jaapani firma Audio Technica kvaliteetsed kõrvaklapid ja suurepärase hinna/kvaliteedi suhtega vinüülplaadimängijad nüüd ka meie valikus!
Lisainfo: tootja kodulehekülg

Loe edasi...

Audiolab HI-FI tooted - CD-mängijad, võimendid, DAC-id. Nüüd ka uus 6000 seeria, mobiilsed DAC-id ja kõrvaklapid!

AudiolabPakume võimalust soetada Briti hi-end heliseadmete tootja Audiolab auhinnatud CD-mängijaid, DAC-e ja võimendeid.
Hinnakiri on seisuga 01.11.2018, hinnad on koos käibemaksuga.
Tarneaeg: hõbedased tooted kuni nädal, mustad tehasetellimusel.
Lisainfo: tootja kodulehtAudiolab Mone Banner

Loe edasi...

Audioquest kaablid: kõlarikaablid, RCA kaablid, installatsioonikaablid, optilised kaablid, subwoofrikaablid, tarvikud jne. Nüüd jälle laos ka Dragonfly Red ja Black USB-DAC-id

logo1980 aastal Ameerikas asutatud Audioquest pakub väga laia valikut erinevaid Hi-Fi ja kodukino jaoks mõeldud signaalkaableid. Soovitame kindlasti tähelepanu pöörata nende suurepärastele installatsiooni-kõlarikaablitele, millede hulgas on spetsiaalsed mudelid ka näiteks betooni ja välistingimustesse/pinnasesse paigaldamiseks.
Lisainfo: tootja koduleht

2016 aasta hinnakirja saate PDF-kujul alla laadida siit LINK
NB! Tegu on suure, ~20MB mahuga PDF failiga, seega olge allalaadimise ja avanemisega kannatlikud.

Loe edasi...

Aune DAC-id, kõrvaklapivõimendid, kaasaskantavad meediamängijad. UUS!

aune logo2004 aastal hulga Hiina Hi-Fi entusiastide poolt loodud firma Aune on saanud tuntuks oma tasukohaste, ent kõrge hinna/kvaliteedi suhtega desktop-kõrvaklapivõimendite/DAC-ide ja kaasaskantavate meediamängijate poolest.
Hinnakiri seisuga 01.10.2017.
Lisainfo: tootja kodulehekülg

 

Loe edasi...

Auralic striimerid, võrgu-muusikamängijad, DAC-id, kõrvaklapivõimendid, striimivad võimendid jm. UUS!

auralic logoAlles 2008 aastal loodud Auralic on oma lühikese ajaloo jooksul suutnud end tõestada, kui väga tugev tegija võrgu-muusikamängijate, striimerite ja DAC-ide vallas.
Hinnakiri seisuga 01.04.2018.
Lisainfo: tootja kodulehekülg

 

Loe edasi...

Avantgarde Acoustics kõlarid, subwoofrid, võimendid ja kaablid

logoRuupor on efektiivseim, naturaalseim ja samas vanim moodus helilainete võimendamiseks. Sellest tõest lähtuvalt on Saksamaal juba üle 20 aasta tegutsenud Avantgarde Acoustics loonud oma High-End klassi ruuporkõlarid, mis ei jäta kedagi külmaks ei oma heli ega ka väljanägemise poolest.
Lisainfo: https://www.avantgarde-acoustic.de/en/hornloudspeaker.html 
avant banner

Loe edasi...

AVID vinüülplaadimängijad ja lisad (käpad, helipead, eelvõimendid) UUS!

AvidAvid on üks mitmetest Inglismaal baseeruvatest Hi-Fi firmadest, kelle põhitoodanguks on peamiselt High-End klassi vinüülplaadimängijad.
Lisainfo: http://avidhifi.com

Loe edasi...

Bang & Olufsen hinnakiri - Beoplay elustiili-tooted - Bluetooth kõlarid ja kõrvaklapid ning Beolab ja BeoSound kodused helilahendused

bo logoTaani luksusbränd Bang & Olufseni loodi 1925. aastal kahe Taani inseneri Peter Bangi ja Svend Olufseni poolt. Elitaarse tootjana tuntud brändi põhiliseks võtmeteguriks on väga hea disainitunnetus ja kõrge toodete kvaliteet.
Ettevõtte hiilgeajad on tagasi ja kaugeltki mitte ainult tänu jõukamale keskklassile, kes hindab hea disainiga elektroonikat ning jaksab seda oma suurde elutuppa hankida. Firma tootevalikust leiab ka tippkvaliteediga kõrvaklappe ja kaasaskantavaid kõlareid, mis mõeldud noorematele kasutajatele.

Loe edasi...

Beyerdynamic kõrvaklapid

beyerdynamic logoJuba 1924 Berliinis alguse saanud perefirma Beyerdynamic kõrvaklappide hinnakiri seisuga 05.09 2018
Hinnad on eurodes, koos käibemaksuga.
Lisainfo: tootja kodulehekülg , Facebook: https://www.facebook.com/beyerdynamic/

banner 

Loe edasi...

Bluesound Hi-Fi juhtmevabad multiroom kõlarid, striimerid, võimendid ja salvestusseadmed. Nüüd uus Gen2i seeria!

logo-bluesound2013 aasta oktoobris Bluesoundi nime all turule toodud esimesed Hi-Res (24-bit/192kHz) toega multiroom seadmed said 2015 aasta septembris rea uuendusi, et võistelda Sonose, Bose ja teiste konkurentide uute mudelitega.
Lisainfo: http://www.bluesound.com/en-eu/

Bluesound node2

Loe edasi...

Bose kõlarid ja kõlarikomplektid, muusikakeskused, kodukinod, dokid, kõrvaklapid, L-1 PA-komplektid ja muu

boselogoBose helitehnika - 5.1 ja 2.1 kodukino kõlarikomplektide, dokkide, multimeediakõlarite, in-ear- bluetooth- ja müraeemaldusega kõrvaklappide ning lisade hinnakiri seisuga 01.10.2018

Loe edasi...

Boston Acoustics Hi-Fi ja installatsioonikõlarid ning kodukino kõlarikomplektid

Boston AcousticsJuba üle 30-aastase ajalooga, USA-s Bostonis peakorterit omav, kõlareid, auto- ja muud helitehnikat tootev ja Denoni ning Marantziga ühte gruppi kuuluv Boston Acoustics on 2011 aasta lõpust esindatud ka Eestis. Esialgu vaid piiratud tootevalikuga aga just kõlarid on viimastel aastatel olnud need tooted, millega BA on kõige enam silma paistnud.
Allpool Boston Acoustics toodete hinnakiri seisuga 27.03.2013. Hinnad on koos käibemaksuga.

 

Loe edasi...

Bowers & Wilkins kõlarid, subwoofrid, kõrvaklapid ja Airplay seadmed. Septembrist alates müügis uus 600 seeria!

Bowers&WilkinsAllpool on meie poolt pakutavate kuulsa Inglise kõlarivalmistaja Bowers & Wilkins toodete - Hi-Fi ja kodukinokõlarite ja kõlarikomplektide, subwoofrite, kõrvaklappide ja Airplay-kõlarite hinnakiri seisuga 12.08.2018.
Kuna tegu on kallite toodetega, siis soodsama hinna saamiseks küsige pakkumist!
Lisainfo: tootja kodulehekülg

700 banner web

Loe edasi...

Bryston eel- ja lõppvõimendid, protsessorid, DAC-id, meediamängijad jne. UUS!

bryston logo20 aastat garantiid analoog-tehnikale ja 5 aastat digitaal-seadmetele - sellist usaldust oma toodete vastu ei näita üles ükski teine Hi-Fi tootja. Lisame sinna veel tippklassi helikvaliteedi, mida kasutab ja soovitab oma toodete juurde Inglise kõlarivalmistaja PMC  ja saamegi lahendused, mida võib omada iga audiofiil. 

Loe edasi...

Burson Audio kõrvaklapivõimendid ja DAC-id - UUS!

burson logoAustraalia väikese, ent entusiastide ringkonnas väga kõrgelt hinnatud Hi-Fi tootja Burson Audio kõrvaklapivõimendite hinnakiri 2016.

Loe edasi...

Cabasse Hi-Fi ja disainkõlarid, kodukinokomplektid jm Prantsusmaalt. Nüüd kohal ka The Pearl!

cabasse logoCabasse on Prantsuse kõlaritootja, kelle mudelid on reeglina ehtprantslaslikult veidi ekstravagantse välimusega, mõned mudelid ka meie jaoks veidi naljaka nimega.
Allpool Cabasse toodete hinnakiri seisuga 01.12.2018. Hinnad on koos käibemaksuga.

 

Loe edasi...

Cambridge Audio ressiiverid, võimendid, CD- ja Blu-Ray mängijad, DAC-id, kõlarid jm helitehnika

Cambridge Audio LogoCambridge Audio näol on tegu taas ühe tuntud ja pika ajalooga Hi-Fi firmaga Inglismaalt. Selle aja jooksul on ilmavalgust näinud palju häid ja auhinnatud tooteid. Ka paeguses hinnakirjas leiate paljusid What Hi-Fi testides maksimumi tähistavat 5 tärni saanud seadet, mitmed neist on viimastel aastatel aga lausa oma hinnaklassi parima toote auhinna saanud.

CA banner

Loe edasi...

Canton kõlarid, subwoofrid, kõlarikomplektid

CantonSaksamaa suurima kõlarivalmistaja Canton kõlarite hinnakiri seisuga 15.02.2012.
Tegu on tootjapoolsete soovituslike jaehindadega (eurodes, koos käibemaksuga); meie hinna teadasaamiseks küsige pakkumist!
Lisainfo: tootja kodulehekülg

 

Loe edasi...

Cerwin Vega kõlarid

Cerwin Vega logoAmeerika kõlaritootja Cerwin Vega hinnakiri seisuga 15.01.2013
 

Loe edasi...

Chord Hi-FI kaablid - kõlarikaablid, RCA kaablid, optilised kaablid, subwoofrikaablid jne

The Chord CompanyInglismaal paiknev Chord Company on erinevaid audio-video kaableid tootnud nüüdseks juba üle 25 aasta. Suur tähelepanu kvaliteedile ja tootearendusele on viinud selleni, et viimastel aastatel on saadud ridamisi erinevate tootetestide võite ja auhindu parimate kaablite eest. Kasutame ise ja soovitame ka teile!
Lisainfo: tootja koduleht

chord-co-banner

Loe edasi...

Classe high-end stereo-, kodukino eel-, integreeritud ja lõppvõimendid

Classe logoAlates aastast 1980 võimendeid tootev Kanada firma Classe sai aastal 2001 osaks suurest B&W Grupist ja on seeläbi tänu nende  know-how-le ja finsntsabile kindlustanud kõrge koha high-end audioaparatuuri tootjate seas.

Lisainfo: http://www.classeaudio.com/ 

Loe edasi...

Clearaudio vinüülplaadimängijad, helipead, phono-eelvõimendid ja muud lisad. UUS!

clear-audio-logoJuba 35 aastat suurepärase disaini ja kvaliteediga vinüülplaadimängijaid ja nende tarvikuid tootnud Saksa perefirma Clearaudio plaadimängijate, käppade, helipeade, phono-eelvõimendite ja muude lisade hinnakiri seisuga 01.09.2017
Lisainfo: http://www.clearaudio.de/

Loe edasi...

Creek Audio stereovõimendid, CD-mängijad, kõrvaklapi- ja phonovõimendid. UUS!

creek logoCreek Audio - 35 aastase ajalooga väike Inglise Hi-Fi firma tooted on samuti väiksemad, kui harjunud olema. Ent heli on neil vastupidi suur ja detailne.
Lisainfo: http://www.creekaudio.com/

Loe edasi...

Cyrus Audio hi-Fi tooted - striimerid, CD-mängijad, võimendid

cyrus logoInglise väikese, ent väga tubli ja ülieduka Hi-Fi helitehnika tootja Cyrus Audio hinnakiri seisuga 02.11.2017.

cyrus awards banner

Loe edasi...

Dali kõlarid, kõlarikomplektid, subwoofrid, installatsioonikõlarid jm

DaliAllpool maailmakuulsa ja paljude testide võitja, Taani kõlarivalmistaja Dali toodete hinnakiri seisuga 20.09.2018.
Kuulamissoovi korral olete oodatud meie salongi.
Lisainfo: Dali kodulehekülg

Loe edasi...

Definitive Technology kõlarid, subwoofrid

definitetechnology logoAllpool USA kõlarivalmistaja Definitive Technology toodete hinnakiri seisuga 15.09.2017. Hinnad on koos käibemaksuga.
Nende valikust leiab nii traditsioonilisi põranda- ja riiulikõlareid ja subwoofreid ning installatsioonikõlareid kui ka järjest nõutumad on-wall kõlarid, Atmos kõlarid ja multiroom toega (DTS Play-Fi) juhtmevabad kõlarid.
Kui soovite komplekteerida mitmest kõlarist koosnevat süsteemi, siis küsige nõu ja pakkumist!

Loe edasi...

Denon ressiiverid, võimendid, cd-mängijad, muusikakeskused, kõrvaklapid, Heos juhtmevabad kõlarid jm. HI-FI tooted

DenonAllpool Denoni HI-FI helitehnika hinnakiri seisuga 01.06.2018.
Meie salongis on tutvumiseks ja kuulamiseks väljas järgmised Denon tooted: kodukinoressiiver AVR-X2400H, kõrvaklapid AH-D340, AH-W150, AH-GC20, AH-D7200, võrgustriimerid DNP-720 ja DNP-730, PMA-520 võimendi ja DCD-520 CD-mängija, Hi-Fi muusikakeskused Denon D-M39 / RCD-M39 ja D-M40, võrgutoega muusikakeskused Ceol N9 ja Ceol N4, DA-300USB USB DAC, DP-300F vinüülplaadimängija, Heos 1 ja Heos 7 juhtmevabad kõlarid, Heos SUB ja Heos BAR

 

Loe edasi...

Devialet high-end stereovõimendid ja Phantom juhtmevabad kõlarid

DEVIALETPrantsuse firma Devialet tooteid nähes meenuvad esimesena omadussõnad "ekstravagantne", "radikaalne", "uskumatu" jne. Ent eriline ei ole vaid nende võimendite ja juhtmevabade kõlarite väljanägemine - nii kasutatavad tehnoloogiad nende taga (sees) kui ka heliomadused on ekstraklassist.
Aprillist 2016 on Devialet tooted ValiHeli kaudu esindatud ka Eesti turul.
Lisainfo: http://en.devialet.com

Loe edasi...

ELAC kõlarid

elac logo

Saksamaal Kielis kõlareid tootva 2016 aastal oma 90-t sünnipäeva tähistanud Electroacustic GmbH toodete hinnakiri seisuga 01.11.2018
Peale 2016 aastal Andrew Jonesi oma peainseneriks palkamist ja tema käe all valminud Debut, Uni-Fi ja Adante seeriate väljatulekut on veel hiljuti peamiselt vaid Saksamaal tuntud brändist saanud kõikjal maailmas laineid lööv kõlarifirma, nende toodete headusest räägivad nii paljud testivõidud ja positiivsed ülevaated eri helitehnikaväljaannetes kui ka kasutajate / Hi-Fi entusiastide kiitvad hinnangud.
Lisainfo: tootja koduleht, Elac Facebook: www.facebook.com/weareELAC

elac vela banner

Loe edasi...

Exposure Hi-Fi tehnika - integreeritud, lõpp- ja eelvõimendid, CD-mängijad, phono-eelvõimendid

exposurehifilogoAlates aastast 1974 Inglismaal Hi-Fi klassi helitehnikat tootva Exposure toodete hinnakiri seisuga 01.11.2016

Lisainfo: http://www.exposurehifi.com/

Loe edasi...

Fiio DAC-id, kõrvaklapivõimendid, portatiivsed meediamängijad

fiioKüll alles 2007 aastal oma tegevust alustanud, ent kiiresti väikeste kõrvaklapivõimendite turu esimeste hulka tõusnud Hiina firma Fiio toodete hinnakiri seisuga 01.11.2018. Nende tootevalikust leiate väga soodsaid ja suurepärase hinna- ja kvaliteedi suhtega tavalisi ja USB-liidesega sisseehitatud DAC-i (digitaal-analoogkonverterit) omavaid ja ka kaasaskandmiseks sobivaid kõrvaklapivõimendeid. Anna oma kõrvaklappidele ja muusikale uus jõuline ja müravaba hingamine!
Lisainfo: tootja kodulehekülg

 

Loe edasi...

Focal Hi-Fi kõlarid, intsllatsioonikõlarid, multimeediatooted, kõrvaklapid

FocalPrantsusmaa suurima kõlarivalmistaja Focal-JM Lab Home-Audio kõlarite hinnakiri seisuga 10.11.2018.
Meilt saate tellida ka Focali stuudiokõlareid/monitorkõlareid; auto-audio tooted meie valikusse aga ei kuulu.
Lisainfo: tootja kodulehekülg

sib evo banner  focal-eisa-clear-300-iwlcr6-iw6-responsive 2

Loe edasi...

Fyne audio stereo- ja kodukino kõlarid ning subwoofrid. UUS!

logoŠotimaal kõlareid valmistav Fyne Audio on üks uusimaid nimesid kõlarimaailmas, samas on enamuses tegu üle 90 aastase tegutsemisajalooga Tannoyst lahkunud inseneride ja muude spetsialistide poolt loodud firmaga. Eestis leiate Fyne Audio kõlarid ValiHeli-st.
Lisainfo: https://www.fyneaudio.com/ ja https://www.facebook.com/FYNEAUDIO/
header

Loe edasi...

Genelec aktiivkõlarid ja stuudiomonitorid

GenelecAllpool maailmakuulsa Soome professionaalsete stuudiokõlarite-aktiivmonitoride valmistaja Genelec'i toodete hinnakiri seisuga 21.01.2015.
Lisainfo: tootja kodulehekülg

Loe edasi...

Geneva helisüsteemid - iPod dokid, muusikakeskused, FM-raadiod.

geneva logoGeneva Lab - Šveitsi helitehnika firma, kes 2006 aastal tuli välja uuendusliku Geneva Sound System tooteperega ja pani sellega aluse revolutsioonile kõrgeklassiliste kõik-ühes helisüsteemide osas. Nende tooted ühendavad endas disaini, funktsionaaluse ja käsitletavuse nauditavalt ja kasutajasõbralikult. Lisagem veel sinna suurepärase helikvaliteedi ja suursuguse välimuse ning saamegi helisüsteemi, mis kedagi külmaks ei jäta.

 Geneva Sound System family white

Loe edasi...

Goldenear stereo- ja kodukino kõlarid, subwoofrid

ge logoGoldenear kõlarid, mis on juba aastaid saanud Ameerikas suures koguses auhindu ja leidnud palju väga rahulolevaid kliente, on nüüd saadaval ka Eestis. Muuhulgas on neil mitmeid põrandakõlarite mudeleid, mis varustatud sisse ehitatud aktiivse subwoofriga. 
Lisainfo: https://www.goldenear.com/

Loe edasi...

Grado kõrvaklapid, vinüülplaadimängijate helipead ja lisatarvikud

Grado logoAllpool on meie poolt pakutavate üle 50-aastase ajalooga Ameerika firma Grado kõrvaklappide ja vinüülplaadimängijate helipeade hinnakiri seisuga 8.12.2016. Hinnad on koos käibemaksuga. Kallimate mudelite puhul küsige hinnapakkumist!
Lisainfo: tootja kodulehekülg
Soovitame kindlasti lugeda What Hi-Fi? poolt testitud Grado toodete ülevaateid. 10-st testitud mudelist on 9 saanud maksimaalsed 5 tärni! Seega ei ole mitte vale öelda, et maailma parimad kõrvaklapid on Grado kõrvaklapid :)

banner

Loe edasi...

Guru kõlarid UUS!

gurulogoGuru on 2007 aastast Rootsis Uppsalas tegutsev kõlaritootja. Nende missioon pakkuda Hi-Fi entusiastidele väikeseid kõlareid, mis teevad suurtele kõlaritele omast madala bassiga dünaamilist heli on aasta aastalt järjest enam vilja kandnud - QM10 ja pere uusim liige Guru Junior on selle ilmekad näited ja kõlarid, mis tõesti kuulamist vajavad.

Loe edasi...

Harbeth kõlarid

harbeth logo1977 aastal Inglismaal loodud Harbert toob oma toodetega teie koju BBC stuudiokõlarite heli. Endiselt lõuna-Inglismaal käsitööna kokku pandavates kõlarites on ühendatud pikaajaline kogemus, nutikad insenerilahendused ja naturaalsed materjalid.

 

 

Loe edasi...

Harman Kardon võimendid, ressiiverid, kodukinod, kõlarid, soundbarid, dokid, kõrvaklapid

HKHarman Kardon stereo- ja kodukinoressiiverite, kõlarite, kõlarikomplektide, Omni juhtmevabade kõlarite, soundbaride, Bluetooth kõlarite jm. audio-video tehnika hinnakiri seisuga 10.08.2016.
Lisainfo: tootja kodulehekülg
Tarneaeg: enamus toodetel 0-2 päeva.

Loe edasi...

Heco kõlarid

HecoAllpool on meie poolt pakutavate soodsa hinnaklassiga Saksa kõlarivalmistaja Heco toodete hinnakiri seisuga 01.05.2018.
Lisainfo: tootja kodulehekülg, eestikeelne toodete koduleht
Kui soovite komplekteerida mitmest kõlarist koosnevat süsteemi, siis küsige nõu ja pakkumist!

Loe edasi...

HiFiMAN kõrvaklapid, kaasaskantavad meediamängijad, kõrvaklapivõimendid

logoUSA kõrvaklapitootja HiFiMAN kõrvaklappide hinnakiri seisuga 01.11.2018
Lisainfo: http://www.hifiman.com/products

hifiman

Loe edasi...

HRT ehk High Resolution Technologies DAC-id. UUS!

hrt logo2009 aastal tegevust alustanud ent kiiresti väikeste digitaal-analoogkonverterite tipptootjate hulka tõusnud HRT pakub hetkel 7 eri mudelit arvutite ja erinevate Apple'i seadmete kvaliteetseks helisüsteemidega ühendamiseks.

Loe edasi...

ifi Audio DAC-id, kõrvaklapivõimendid, phono-eelvõimendid ja muud tooted

ifi logoifi Audio on Inglismaa High-end helitehnika firma Abbingdon Music Research (AMR) taskukohasema hinnaklassiga peamiselt uue aja arvuti-audio jaoks tooteid valmistav haru. Olles oma helikvaliteedilt silmapaistvalt head on need saamas järjest kasvavat tähelepanu ja 2014 veebruarist saadaval ka meie kaudu.
Lisainfo: tootja kodulehekülg

ifi-nano-iDSD-BL-banner

Loe edasi...

IsoTek toitejuhtmed, toitefiltrid, voolu puhastajad, siinuspinge generaatorid jms voolutooted

isotek logoIsotek on 2001 aastast audio-video seadmetele mõeldud kõrgekvaliteedilisi toitelahendusi valmistav Inglismaa firma. Nende valikus on laias hinnavahemikus toitekaableid, toitefiltreid-voolu puhastajaid, siinuspinge generaatoreid jm. Ikka selleks, et tänu häirevabale toitele oleksid heli ja pilt võimalikult puhtad ja võimaldaksid kuulda-näha iga originaalis seal olevat detaili.
Lisainfo: tootja koduleht

Loe edasi...

Jamo kõlarid, kõlarikomplektid, subwooferid, niiskuskindlad väli- ja installatsioonikõlarid

JamoAllpool Taani üle 30 aastase ajalooga kõlarivalmistaja Jamo toodete hinnakiri seisuga 24.01.2015. Hinnad on koos käibemaksuga.
Lisainfo: tootja kodulehekülg
Kui jääte endale sobivaima komplekti või lahenduse koostamisel hätta, siis küsige meilt nõu :)

Loe edasi...

JBL Hi-Fi ja kodukino kõlarid, kõlarikomplektid, juhtmevabad ja Bluetooth kõlarid, nüüd ka LSR-seeria aktiivkõlarid-stuudiomonitorid

JBL logoHarman gruppi kuuluva USA kõlari- ja helitehnikatootja JBL hinnakiri seisuga 20.08.2016. Hinnad on koos käibemaksuga.

Lisainfo: tootja kodulehekülg
Kui soovite komplekteerida mitmest kõlarist koosnevat süsteemi, siis küsige nõu ja pakkumist!

Loe edasi...

KEF stereo- ja kodukino kõlarid, installatsioonikõlarid, subwoofrid. Nüüd salongis (ja laos) ka KEF LSX!

KEF2017 aastal 55.-t aastapäeva tähistanud inglise innovaatiliste tehnoloogiate ja disaini poolt kuulsa kõlarivalmistaja KEF toodete hinnakiri seisuga 5.11.2018.
Lisainfo: tootja kodulehekülg, KEF Facebook leht: https://www.facebook.com/KEF.Audio
Kui soovite komplekteerida mitmest kõlarist koosnevat 5.1 või 7.1 kodukinosüsteemi kõlaripaketti, siis küsige meilt nõu ja pakkumist!

kef qseries eisa banner

Loe edasi...

Kudos Audio kõlarid

kudos logoKudos Audio on väike Inglise kõlaritootja, kelle hüüdlause on, et nende kõlarid on loodud muusika poolt. Nii näiteks eelistavadki nad uute mudelite välja arendamisel erinevatele mõõteriistadele hoopis oma kuulmist.
Lisainfo: tootja kodulehekülg

Loe edasi...

Lehmann Audio kõrvaklapivõimendid ja phono-eelvõimendid UUS!

Lehmann Audio logoLehmann Audio - väikeses formaadis helitehnika Made in Germani aastast 1988. Klassikalise disainiga kõrvaklapivõimendid ja vinüülplaadimängijate eelvõimendid, mille heli- ja koostekvaliteet on kindlasti oma hinda väärt.
Lisainfo: https://www.lehmannaudio.com/

Loe edasi...

Loewe disaintooted - telerid, kõlarid ja lisad

loewe logoLoewe "Made in Germany" ideoloogiat järgides loodud disain-audio-video tehnika - telerite, kõlarite ja lisade hinnakiri seisuga 01.04.2016.
Lisainfo: https://www.loewe.tv/int/

 

Loe edasi...

Lumin striimerid, võrgu-muusikamängijad, muusikaserverid, striimivad võimendid UUS!

lumin-logoKorea elektroonikafirma Pixel Magic Systems on Lumin nime alla audiofiilidele mõeldud võrgu-muusikamängijaid tootnud aastast 2012. Aastal 2017 said enamus neist nii Roon kui ka MQA toe.
Hinnakiri seisuga 01.10.2018.
Lisainfo: http://www.luminmusic.com

luminbanner 750

Loe edasi...

Magnat Hi-Fi ja PA kõlarid, soundbarid, elektroonika (lampvõimendid jms)

magnat logoSaksamaa kõlari- ja Hi-Fi seadmete tootja Magnat hinnakiri seisuga 01.08.2018
 

Loe edasi...

Marantz HI-FI tooted - võimendid, kodukinoressiiverid, CD-mängijad, muusikakeskused jm.

MarantzAllpool on meie poolt pakutava Ameerika helitehnikatootja Marantz toodete hinnakiri seisuga 10.08.2018.
Tarneaeg: popimad tooted nagu PM6006, CD6005, CD6006, NR1509, PM7005, PM8006, HD-AMP1 reeglina kohe laos, teised tooted 2-3 päeva. Salongis olemas vaatamiseks-kuulamiseks SR6010, CD8005, PM7005, PM6006, PM8005, M-CR611, NA6005, HD-AMP1, CD6006 demomudelid.
Lisainfo: tootja koduleht
marantz na11s1 eisa

Loe edasi...

Martin Logan kõlarid

martinlogan logoMaailma suurima elektrostaatiliste kõlarite valmistaja, USA firma Martin Logan toodete hinnakiri seisuga 01.02.2018.
Lisainfo: tootja kodulehekülg

Loe edasi...

Mission kõlarid

logoInglismaal pikkade traditsioonidega ja kõrge kvaliteediga Mission kõlarite hinnakiri seisuga 10.02.2018.
Lisainfo: tootja kodulehekülg
Tarneaeg: samal päeval kuni 2-3 nädalat.
Mission LX2 banner web

Loe edasi...

Monitor Audio kõlarid, kõlarikomplektid, in-wall ja in-ceiling installatsioonikõlarid, soundframe on-wall kõlarid jne

Monitor AudioAllpool on meie poolt pakutavate Inglismaa firma Monitor Audio kõlarite hinnakiri seisuga 30.10.2017.
Uudistoodetena lisandusid 2017 aasta jooksul hinnakirja uus Silver seeria (G6) kõlarid, mis end erinevates testides ka väga hästi näitasid - Silver 200 sai näiteks oma hinnaklassi parima põrandakõlari auhinna What Hi-Fi-lt.
ma silver200 banner

Loe edasi...

Musical Fidelity eel- ja lõppvõimendid, kõrvaklapivõimendid, CD-mängijad, DAC-id jm

Musical FidelityMusical Fidelity on high-end audiotoodete väiketootja Inglismaalt. Alates aastal 1982 on nad oma toodetesse pannud kogu oma hinge ja see on näha ka tulemustes - nende eriliste tehniliste omaduste ja maskuliinse välimusega võimendeid, cd-mängijaid, DAC-e jm ei hinnata väga kõrgelt ainult oma kodumaal vaid üle kogu maailma.

Loe edasi...

NAD HI-FI helitehnika: eel- ,lõpp- ja integreeritud võimendid, ressiiverid, CD-mängijad jt

NADAllpool on meie poolt pakutava Kanada helitehnikatootja NAD toodete hinnakiri seisuga 01.10.2018.
Hinnad on koos käibemaksuga. Tarneaeg: paljud tooted kohe laos, teised 1-2 nädalat.
Lisainfo: tootja koduleht, NAD-i Facebook leht

banner web

Loe edasi...

Nordost Hi-FI / High-End kaablid - kõlarikaablid, signaalkaablid (RCA, XLR), digitaalkaablid (coax, USB, HDMI), toitekaablid ja erinevad lisad

nordost logoNordost on tõenäoliselt tuntuim High-End kaableid valmistav firma maailmas. Kogu arendustöö ja valmistusprotsess leiab aset USA-s, sellest tingitult on tooted ka üsna krõbeda hinnanumbriga.
Lisainfo: http://www.nordost.com/

 

Loe edasi...

Norstone Audio-Video/Hi-Fi mööbel, telekaalused, kõlarijalad jms

Norstone Esse Hi-FIAllpool Prantsuse laia valikuga audio-video- ja helitehnika mööbli: Hi-Fi riiulite / räkkide, kõlarijalgade, telerilaudade, AV- ja kõlarikaablite ja muude tarvikute tootja Norstone hinnakiri seisuga 10.09.2017.
Hetkel hinnakirjas väljas vaid mööbel,  kaablite huvi korral küsige! 
Lisainfo: tootja koduleht

Loe edasi...

NuForce Bluetooth- ja tavalised in-ear kõrvaklapid, DAC-id/kõrvaklapivõimendid

NuForce logoUSA digitaal-analoogkonverterite / kõrvaklapivõimendite ja in-ear kõrvaklappid tootja NuForce hinnakiri seisuga 20.03.2018.
Hinnad on koos käibemaksuga. Tarneaeg 1-2 nädalat.
Lisainfo:

Loe edasi...

Onkyo helitehnika: kodukinoressiiverid, stereovõimendid, muusikakeskused, CD- ja Blu-Ray mängijad, nüüd ka kõrvaklapid

OnkyoAllpool on meie poolt pakutava Ameerika helitehnikatootja Onkyo toodete hinnakiri seisuga 15.09.2018.
Hinnad on koos käibemaksuga. Tarneaeg: enamus kodukinoressiiveritest, stereovõimenditest ja Blu-Ray mängijatest kohe laos olemas, vähemnõutud mudelite puhul 1-2 nädalat. 
Lisainfo: tootja koduleht
TX-NR686 banner

Loe edasi...

Oppo 4K / Ultra HD Blu-Ray mängijad, DAC-id/kõrvaklapivõimendid ja kõrvaklapid

Oppo-LogoVaieldamatult maailma parimate Blu-Ray mängijate tootja Oppo toodete hinnakiri seisuga 30.10.2017.
Kui soovid oma Blu-Ray plaatidele talletatut näha võimalikult originaalilähedasena ja moonutusvabalt, siis on Oppo toodang Sinu valik! Selle kinnituseks on lugematu arv testivõite ja parima oma klassi toote auhindu. Oppo tooted on ka pea ainukesed universaalsed meediamängijad, mis on muudetavad multiregionaalseks/regioonivabaks.
 

Loe edasi...

Paradigm kõlarid

paradigm logoKanadas juba üle 30 aasta kõlarite valmistamisega tegelev Paradigm on väga tuntud küll Ameerika mandril kuid nüüd on hakanud nad huvi tundma oma toodete pakkumiseks ka mujal maailmas.

Loe edasi...

Parasound eel- ja lõppvõimendid, integreeritud stereovõimendid, mitme kanaliga kodukino ja multiroom võimendid jt Hi-Fi tooted

Parasound logoParasound on eelkõige just oma võimsate ja hea hinna-kvaliteedi suhtega võimendite poolt tuntud Hi-Fi firma Californiast. Nende valikust leiab sobiliku mudeli nii mini- kui ka tavalsuuruses stereosüsteemi jaoks, kodukino lõppvõimendiks, multiroom lahenduseks jne.
Hinnakiri on seisuga 01.10.2018

Loe edasi...

Pioneer kodukinoressiiverid, stereoseadmed, kõlarid, kodukinokomplektid, kõrvaklapid, muusikakeskused jm helitehnika

Pioneer

Allpool 75-aastase ajalooga Jaapani helitehnika firma Pioneeri audio-video toodete hinnakiri seisuga 20.08.2018.

Kui jääte sobiva toote valikul hätta, siis aitame teid meeleldi - kirjutage meile oma soovidest ja me paneme teile kokku sobiva komplekti.

Lisainfo Pioneeri audiotehnika kohta Pioneer.eu kodulehelt

eisa 2018 banner 900

Loe edasi...

PMC Hi-Fi ja aktiivkõlarid. Nüüd ka uued Twenty5 seeria kõlarid ja cor võimendi.

pmc logoInglismaa Hi-Fi ja aktiivkõlarite/stuudiomonitoride tootja PMC ("Professional Monitor Company") hinnakiri seisuga 10.08.2018
Nagu nimest järeldada võib, alustasid nad oma tegevust stuudiomonitoride vallas aga saavutatud edu ja kogemuste najal pakuvad juba aastaid väga positiivset vastukaja leidnud riiuli- ja põrandakõlareid ka kodus muusika kuulajatele.
 

Loe edasi...

Polk Audio kõlarid, subwoofrid, soundbarid

Polk AudioAllpool USA kõlarivalmistaja Polk Audio toodete hinnakiri seisuga 10.09.2018. Hinnad on koos käibemaksuga. Lisainfo: tootja kodulehekülg
Kui soovite komplekteerida mitmest kõlarist koosnevat süsteemi, siis küsige nõu ja pakkumist!

Loe edasi...

Primare stereoseadmed - võimendid, CD-mängijad, DAC-id UUS!

logo

Rootsi firma Primare sai alguse 1985 aastal ja võttis eesmärgiks viia helitehnika uuele tasemele nii esteetilises, helilises kui ka kasutusmugavuse aspektis. Sellest ajast peale olemegi näinud neilt mitmeid silmapaistvaid ja kõrvu paitavaid võimendeid, CD-mängijaid ja ressiiverid. Nüüd, uue meedia ajastul on ka nende Prisma süsteemi tooted mugavalt nutiseadmetega kasutatavad ja ka eri striimingteenuseid toetavad. 
Lisainfo: https://www.primare.net/

Loe edasi...

Pro-Ject vinüülplaadimängijad, helipead, vinüülitarvikud, phono-eelvõimendid, DAC-id, stereoseadmed jm

Pro-JectPro-Ject Audio Systems on maailma suurim vinüülplaadimängijate ja nende tarvikute tootja. 1990 aatal asutatud firma peamaja asub küll Austrias aga tehas, kus neid järjest enam populaarsust saavaid plaadimängijaid toodetakse, on Tsehhimaal Litoveli linnas ja olnud tegev nüüdseks juba üle 50 aasta. Kuna vinüül, mittedigitaalne helikandja on jälle kiiresti populaarsust kogumas, soovitame meiegi teil sellest trendist osa saada ja selleks ka korralik mängija soetada.
Lisainfo: www.project-audio.com
turntablesbkg
 

Loe edasi...

ProAc kõlarid

proac-loudspeakers-logoProAc on ükks suurepärane näide "Made in England" kõlarite kvaliteedist nii heli kui ka konstruktsiooni/välimuse osas.
Lisainfo: tootja kodulehekülg

Loe edasi...

PS Audio voolutooted, DAC-id, striimerid, eel- lõpp- ja integreeritud võimendid UUS!

psaudio logoAmeerika Ühendriikide "südames", Colorado osariigis oma tooteid disainiva ja tootva PS Audio valikus on rida väga silmapaistvate heliomadustega DAC-e, striimereid, võimendeid ja voolutooteid.

Loe edasi...

PSB kõlarid ja kõrvaklapid

psb logoKanada firma PSB kõlarite hinnakiri.
Lisainfo: tootja kodulehekülg
Tarneaeg: 0-1 päeva (välikõlarid) kuni 3-4 nädalat.

Loe edasi...

Q Acoustics kõlarid ja kodukino kõlarikomplektid

Q AcousticsVähem kui 10 aastaga on inglise firma Q Acoustics suutnud oma toodetega tõusta teiste, palju pikema ajaloo ja kogemustepagasiga firmade kõrvale ja äratada tähelepanu nii oma toodete disaini kui ka heliga. Nii Concept, 1000, 2000, 2000i, 3000, 3000i kui ka 7000 seeria mudelid on saanud erinevaid testivõite, aasta parima toote auhindu ja leidnud meie kaudu tee paljude eestimaalaste kodudesse.
Lisainfo: tootja kodulehekülg

Concept 500 awards banner 800

Loe edasi...

QED audio-video kaablid

Qed logoJuba üle 40 aasta  audio-seadmetele kaableid tootev Inglise firma QED pakub täielikku valikut kaableid nii kõlaritele, signaalallikatele võimanditega ühendamiseks, subwoofritele, kõrvaklappidele, HDMI, koaksiaal- ja optilisi kaableid digisignaali ülekandmiseks jne. Ja teeb ta seda väga hea hinna- ja kvaliteedi suhtega olles saanud palju väga kiitvaid hinnanguid erinevates audio-väljaannetes.
Hinnakiri seisuga 15.12.2017. Hinnad on koos käibemaksuga. Tarneaeg: levinumad tooted, nagu kõlarikaablid ja RCA-ühendused: laos
Lisainfo: tootja koduleht

Loe edasi...

Quad stereoseadmed ja kõlarid

logoQuad on üks paljudest väikestest ent edukatest pikkade traditsioonidega Inglise Hi-Fi firmadest, kellel valikus nii elektroonika (tavalised transistor- kui ka lampidega varustatud võimendite mudelid), kõlarid kui ka kõrvaklapid.
Lisainfo: http://www.quad-hifi.co.uk/

Loe edasi...

Quadral kõlarid ja Aurum elektroonika

logoQuadral on Saksamaal Hannoveris tegutsev firma, kelle põhitoodangu moodustavad Hi-Fi klassi stereokõlarid aga kes Aurum kaubamärgi all laseb välja ka elektroonikatooteid, näiteks erinevaid kallima hinnaklassi võimendeid.
Lisainfo: http://www.quadral.com/en/

Loe edasi...

Rega vinüülplaadimängijad, võimendid, CD-mängijad, DAC-id jm Hi-Fi helitehnika

Rega

Allpool 2013 aastal 40-t tegutsemisaastat tähistanud inglise Hi-Fi firma Rega toodete hinnakiri seisuga 01.10.2018.
Novembri alguse seisuga on meil salongis demotoodetena RS1 riiulikõlarid, Brio, Brio-R ja Elicit-R integreeritud võimendid, RP1 vinüülimängija (koos Performance Pack-iga), Planar 2 vinüülikas, A2DP ja Rega Phono phono-eelvõimendid, Rega Ear kõrvaklapivõimendi.
Lisainfo: http://www.rega.co.uk/

banner

Loe edasi...

REL subwooferid

RELLigi 20-aastase ajalooga Inglismaal käsitööna subwoofreid (täpsemalt "sub-bass süsteeme") valmistava REL-i toodang on nüüd esindatud ka Eestis. Subwoofrid, mis on vanale heale Inglismaale kohase täpsuse ja kvaliteedi tõttu küll keskmisest kallimad aga ka eksklusiivsemad ja tõeliselt madalale ulatuva bassiga.
Lisainfo: tootja kodulehekülg
banner1

Loe edasi...

Roksan Audio Hi-Fi helitehnika - Kandy ja Caspian seeria võimendid, CD-mängijad, Radius ja Xerxes vinüülplaadimängijad

Roksan

Omapärase disaini ja oma suurepäraste heliomaduste poolest silma paistva (ja selle eest ka palju auhindu võitnud) Inglise firma Roksan Audio võimendite, CD-mängijate, vinüüplaadi-keeritajate jm Hi-Fi klassi helitehnika hinnakiri seisuga 25.03.2017.
caspian whathifi testwinner

Loe edasi...

Rotel HI-FI tooted - stereovõimendid, CD-mängijad, eel- ja lõppvõimendid, kodukinoressiverid

RotelRotel on juba 55 aastat tegutsenud Jaapani perefirma. Olles alguses peaasjalikult OEM valmistaja jõuti peagi oskustelt tasemel, mis võimaldas ise konkurentsivõimelisi seadmeid disainida. 80-ndatel avati oma labor ka Inglismal ja peagi peale koostöö alustamist Bowers&Wilkins-iga oldi valmis maailma vallutama. 
Lisainfo: tootja koduleht

Loe edasi...

Sennheiser kõrvaklapid. Ainsana Eestis on meil esindatud nii High-End kui ka Premium seeriate mudelid!

SennheiserSaksamaa üle 60 aastase ajalooga kõrvaklappide valmistaja Sennheiser toodete hinnakiri seisuga 20.10.2018
Tarneaeg: paljud tooted on meil oma laos, vähempopulaarsete mudelite korral on see umbes 1-2 nädalat.
Lisainfo: tootja kodulehekülg

 

Loe edasi...

Shure kõrvaklapid

shure-logo-smallOma teada-tuntud peasjalikult muusikutele, helitehnikutele, DJ-dele ja teistele heli-ala professionaalidele suunatud toodete kõrval on sel tootjal ka üht-teist igale muusikasõbrale - näiteks kõrvaklapid, mis mõeldud vastu pidama ja taasesitama heli võimalikult originaalilähedasel kujul. Just kõrvaklapid ongi need tooted. mis Shurelt meil esindatud.
Hinnakiri on seisuga 10.11.2018

Loe edasi...

Sieveking Sound Omega kõrvaklapihoidjad

sieveking sound logo

2009 aasta kevadel Müncheni High End messil esitletud Sieveking Sound Omega kõrvaklapihoidjad on olnud audiofiilide lemmikud sellest hetkest peale. Saksamaal naturaalsest puitvineerist tehtuna alused on oma välimuse ja disainiga väärilised kaaslased ka suurematele ja kallimatele kõrvaklappidele nagu Grado, HiFiMan, Sennheiseri HD-seeria, Beyerdynamic ja isegi Staxx.

Loe edasi...

Sonos juhtmevabad nutikõlarid, soundbarid, striimivad võimendid jm

SonosSonos multiruum-lahenduste - striimerite ja juhtmevabade kõlarite hinnakiri seisuga 01.12.2018.
Lisainfo: tootja kodulehekülg
sonos header

Loe edasi...

Sonus Faber kõlarid. Nüüd ka Sonetto seeria ja 35. juubeli erimudel Electa Amator III

sonusfaberSonus Faber asutati aastal 1983 ja toodab käsitööna kokku pandud ja kaunilt kujundatud kõrgema klassi Hi-Fi kõlareid. Asudes Põhja-Itaalias (Milano ja Veneetsia vahel), ajaloolises väikeses Vicenza linnas, kannavad Sonus Faberi poleeritud puidu, naha ja metalliga viimistletud kõlarid endas edasi selle piirkonna disaini, kunsti ja muusika ajalugu. Sonus Faber, mis tähendab "käsitööna loodud heli" ühendab teaduse ja peene käsitöö et anda edasi emotsioonid ja muusika kogu oma eheduses. Koge parimat, mida kõlaridisainil sulle pakkuda on.
sf banner

Loe edasi...

Sony 2018 aasta 4K/Ultra HD OLED ja LED telerite Premium klassi mudelite hinnakiri

sony logoSony 2018 mudeliaasta OLED ja LED telerite Premium-klassi mudelite hinnakiri seisuga 30.09.2018.

Enamuse toodete tarne 1-2 päeva jooksul.
master banner web

Loe edasi...

Sony kodukino ressiiverid, Blu-Ray mängijad, Blu-Ray kodukinokomplektid ja soundbarid

sony logoSony kodukinoressiiverite, Blu-Ray mängijate, soundbaride ja vinüülplaadimängijate hinnakiri seisuga 01.11.2018.

Loe edasi...

Spendor kõlarid

SpendorInglismaal käsitööna valmistatavate Spendor kõlarite hinnakiri seisuga 15.10.2017.


Loe edasi...

Stax elektrostaatilised kõrvaklapid

stax-logo1950 aastal esimese tootega välja tulnud Jaapani firma Stax elektrostaatilised kõrvaklapid on juba algusest peale olnud oma klassi täielik tipp. Pakume nüüd ka teile võimalust neid erilisi tooteid endale soetada.
Toodete hinnakiri on seisuga 25.11.2018.

banner

Loe edasi...

SVS subwoofrid ja kõlarid. Nüüd laos ka uued tippmudelid SB-4000, SB16-Ultra ja PB16-Ultra!

svs logoSVSound asutati aastal 1998 rühma audio-entusiastide poolt, kellel oli kõrini subwoofri-turul valitsevast olukorrast, kus domineerisid madala jõudlusega ja ülehinnatud mudelid ja hakkasid sellele lahendust otsima. Tulemus ületas ootusi ja tänapäeval on SVS-ist saanud ülemaailmselt tuntud bränd. Nüüd, kus vahepealse aja jooksul omandatud teadmiste ja kogemuste tuginedes suudetakse lisaks subwoofritele toota ka väga kvaliteetseid kodukinokõlareid, on üks SVS-i omapära säilinud muutumatuna - see on kirg pakkuda tarbijatele parimat. Tulemuseks tohutu hulk viimaste aastate jooksul saavutatud testivõite, aasta parima toote auhindu jne. Nüüd on SVS lõpuks ka Eestis saadaval.
Lisainfo: http://www.svsound.com/
svs 16series

Loe edasi...

Tannoy kõlarid. Nüüd ka uued 2015-2016 aasta seeriad Revolution XT, Eclipse ja Mercury 7 - ainsana Eestis leiate need meilt!

Tannoy kõlaridAllpool ligi 90-aastase ajalooga inglise kõlarivalmistaja Tannoy toodete hinnakiri seisuga 01.03.2017. Hinnad on koos käibemaksuga.
Kui soovite komplekteerida mitmest kõlarist koosnevat 5.1 või 7.1 kodukinosüsteemi kõlaripaketti, siis küsige meilt nõu ja pakkumist!
Lisainfo: tootja kodulehekülg
glenair10

Loe edasi...

Teac Hi-Fi tooted - mini-audiosüsteemid, Hi-Fi keskused, võimendid jm

teac-logo2014 aastal koos Onkyoga Gibson grupiga ühendatud Teac-i toodete hinnakiri seisuga 20.01.2016.
 

Loe edasi...

Technics Hi-Fi tooted ja vinüülplaadimängijad UUS!

technics logo2014 aastal Hi-Fi maailma tagasi tulnud ja eelkõige oma legendaarsete SL-1200 seeria DJ-vinüülplaadimängijate uute versioonide (SL-1200GA ja SL-1200GAE, hiljem ka SL-1200Gr ja SL-1210GR) turule too,misega palju meediakära tekitada suutnud Jaapani firma Technics toodete hinnakiri seisuga 01.07.2017
 

Loe edasi...

Thorens vinüülplaadimängijad

thorens logo1883 aastal Shveitsis asutatud Thorens on tootnud vinüülplaadimängijaid nüüdseks juba 85 aastat. 2013 aastast on Thorens esindatud ka meie tootevalikus.
Lisainfo:  http://www.thorens.com

Loe edasi...

Tivoli Audio muusikakeskused, disain-raadiod, Bluetooth kõlarid jms

tivoli audio logoUSA tootja Tivoli Audio on saavutanud ülemaailmse tuntuse kui disainikate väikeste raadiote ja muusikakeskuste tootja. Nüüd on nende kogu tootevalik saadaval ka Eestis. Uute mudelite hulgas on nüüd palju selliseid, millel peal Bluetooth vastuvõtja ja mida saab seetõttu kasutada ka kaasaskantava kõlarina. Mitmed Tivoli Audio mudelid on kuulamiseks ja vaatamiseks väljas ka meie salongis.

Loe edasi...

Triangle kõlarid

logo Triangle, Prantsusmaal kõlareid valmistav firma on tegutsenud varsti juba 40 aastat. Alates aastast 1985 on nad ka kõik kasutatavad elemendid ise valmistanud ja seetõttu jäävad lisaks oma kõlarite saledale disainile lisaks silma ka erilise, ümara ruuporiga kõrgsageduselemendi poolest. 
Lisainfo: http://www.triangle-fr.com/en

Loe edasi...

Velodyne subwoofrid

VelodyneVelodyne - see 1983-l aastal tegutsemist alustanud USA firma on saanud justkui subwoofri sünonüümiks. Suurte ja võimsate bassikõlarite tootjana on Velodyne subwoofrite nimekiri pikim, kui ühelgi teisel kõlaritootjal. Ja selles nimekirjas on palju häid, veel paremaid ja auhinnatud tippmudeleid.
Lisainfo: Velodyne.com

Loe edasi...

Vincent tavalised ja hübriidvõimendid, CD-mängijad, lõppvõimendid jt Hi-Fi tooted. UUS!

Vincent logo

Vincent - Saksamaa Hi-Fi tootja, kelle valikust leiab lisaks tavalistele transistorvõimenditele ka palju erinevaid lampidega "rikastatud" hübriidtooteid - eel- ja lõppvõimendeid, CD-mängijaid, integreeritud võimendieid jm

Loe edasi...

Wharfedale kõlarid, kõlarikomplektid, subwoofrid

Wharfedale

Allpool on meie poolt pakutavate kuulsa Inglise kõlarivalmistaja Wharfedale toodete hinnakiri seisuga 01.15.2018
Lisainfo: tootja kodulehekülg

WharfedaleReva banner

Loe edasi...

Wireworld kaablid: kõlarikaablid, RCA-kaablid, HDMI kaablid, USB-kaablid, toitekaablid, optilised kaablid jne

logoUSA firma Wireworld on aastate jooksul oma toodetega võtnud palju tunnustust ja auhindu. Suure valiku ja heade hindade tõttu on nad nüüd ka meie valikus.
Lisainfo: tootja koduleht

Loe edasi...

Yamaha ressiiverid, võimendid, CD-mängijad, muusikakeskused, kodukinod, soundbarid, kõlarid, kõrvaklapid jt. HI-FI tooted

yamahalogo Allpool leiate Yamaha 2018-2019 mudeliaasta HI-FI ja kodukinotoodete - võimendite, ressiiverite, CD, DVD ja BD-mängijate, muusikakeskuste, mikrosüsteemide,  kodukinokomplektide jne hinnakirja seisuga 20.10.2018.
Tumedas kirjas tooted/värvid on reeglina laos, seega võime need teile toimetada Tallinnas ja lähiümbruses juba samal või järgmisel päeval, kaugemale 1-2 päevaga.
Kaldkirjas tootete puhul võib arvestada 1-2 nädalase tarneajaga. Punasega märgitud sooduspakkumiste hinnad kehtivad nii kaua, kui kaupa laos jätkub.
aventage 2013

Loe edasi...