ValiHeli.ee - parim helitehnika sinu koju!

Sony kõrvaklapid, kõrvaklapivõimendid ja meediamängijad. Nüüd ka uued WH-1000XM5 mürasummutavad klapid!

9Sony kõrvaklappide valikust leiate palju häid mudeleid nii kaasaskantavate seadete jaoks (paljud mudelid on varustatud ka kontrollnuppude ja mikrofoniga nutitelefonide jaoks), Hi-Fi ja DJ-kõrvaklappe, aktiivse ja passiivse müraeemaldusega mudeleid ja RF- ja digitaalset signaaliedastust kasutavaid juhtmevabasid klappe. Esindatud on ka digitaalne 7.1 surroundheli pakkuv klapipaar.

 

Lisainfo kõrvaklappide kohta: Sony.ee koduleht:  http://www.sony.ee/compare/headphones

 

Tooteuudised

2017 aasta septembri alguses tutvustas Sony  Berliinis IFA messil uusi 1000X seeria kõrvaklappe.
Neist kõige tähtsam on kindlasti vaid aasta tagasi välja tulnud ja turu vallutanud MDR-1000X uuendatud versioon Sony WH-1000XM2. Muutunud on välimus (seda küll üsna minimaalselt - musta asemel on veidi heledam "Gunmetal" ja beezi asemel "Champagne Gold"), tehnilise poole pealt on lisandunud õhurõhu andur (ehk siis lennates kõrgel rakendatakse automaatselt teistsugust signaalitöötlust kui maa peal), lisandunud on äpiga juhtimine ja seadete muutmise võimalus sh. reguleeritav mürasummutus, erinevad mürasummutusprofiilid eri olukordade jaoks (Travelling, Walking jne).
Üksikasjalikum tooteinfo: https://www.sony.ee/electronics/headband-headphones/wh-1000xm2
What Hi-Fi ülevaade: https://www.whathifi.com/sony/wh-1000xm2/review

Teiseks uueks tooteks on "kaelavõruga" juhtmevabad ja aktiivse mürasummutusega in-earid Sony WI-1000X. Oma tehnilistelt omadustelt on nad üsna sarnased MDR-1000XM2 klappidele aga kergus ja väiksus teevad neist mõistlikuma variandi näiteks neile, kes eelistavad lennata vaid käsipagasiga ja kelle jaoks seetõttu ruumi- ja kaalusääst olulist rolli mängivad. Tööaeg 10 tundi tagab vaikuse ka pikemate lendude jaoks.
Lisainfo: https://www.sony.ee/electronics/in-ear-headphones/wi-1000x

Kolmas uus mudel on täiesti juhtmevaba Sony WF-1000X. Erinevalt eelmistest ei ole see HD audio toega, puuduvad ka erinevad helisignaali parendamise tehnoloogiad (S Master HX ja DSEE HX), samas on olemas aktiivne mürasummutus, LDAC ja NFC, aku tööeaks igati korralik 9 tundi. Kusjuures nende klappide vutlar omab sisseehitatud akut ehk siis toimib ka klappide laadijana.
Lisainfo: https://www.sony.ee/electronics/truly-wireless/wf-1000x

Hi-End poole pealt tuldi välja Signature-seeria TA-ZH1ES DAC/kõrvaklapivõimendiga, mis mõeldud pakkumaks parimat Sony kõrvaklappide tippmudelitele MDR-Z1R aga miks mitte ka Sennheiseri, Beyerdynamicu, Focali ja teiste Hi-End kõrvaklappe valmistavate firmade tippmudelitele.
See ligi  2000€ maksev seade paistab silma nii oma disain kui ka ehituse ja sisendite-väljundite valiku osas.
Lisainfo: 
https://www.sony.ee/electronics/audio-components/ta-zh1es 
Lisaks on Signature seerias ka kaks Hi-Res toega kaasaskantavat meediamängijat ehk Sony keeles Walkman-i: kuldne 256GB sisemäluga NW-WM1Z ja must 128GB mudel NW-WM1A
Lisainfo: https://www.sony.ee/electronics/walkman-digital-music-players/t/walkman
signature

 

2018 aasta augusti lõpus tutvustas Sony IFA-l oma uusi peagi müügile jõudvaid klappe. Nende hulgas on näiteks WH-1000XM2 klappide uus versioon WH-1000XM3
Peamisteks uuendusteks on üleminek USB-C tüüpi laadimispistikule, kergem ja õhem disain (mistõttu on nad nüüd kasutusmugavuselt võrreldavad Bose QC35 klappidega), 32-bitine DAC, mürasummutuse eest hoolitseb eelmisest 4 korda võimsam protsessor.
Ülevaade: https://www.whathifi.com/sony/wh-1000xm3/review
Kui soovite neid klappe testida ja teiste tootjate (Bose, B&W, Audio-Technica, Sennheiser, KEF, PSB jne) analoogsete toodetega võrrelda, siis tulge aga julgelt meie salongist läbi.

 

sony wh-1000xm46. augustil anti teada uute Sony WH-1000XM4 klappide väljatoomisest.
Kirjeldame allpool veidi detailsemalt suurematest uuendustest ja tehnilistest üksikasjadest.
Müraeemaldus - kasutusel on uus HD Noise Cancelling Processor QN1 protsessor, mis analüüsib ümbritsevaid helisid ja teeb vastavaid muudatusi 700 korda sekundis. Kasutatakse 2-tasemelist sensorite tehnoloogiat - mõlemal klapil on 2 mikrofoni, üks klappide välisküljel ja teine siseküljel. Personal Noise Cancellation Optimiser  häälestab mürasummutuse vastavalt nende kandja peale, juustele ja prillide olemasolule, Atmospheric Pressure Optimising teeb aga klappide kasutamise mugavamaks lennukis. Adaptive Sound Control tähendab seda, et klappide heli ja mürasummutust reguleeritakse vastavalt keskkonnale (ühistranspordis on mürasummutus tõhusam, tänaval olles lastakse läbi turvaliseks liiklemiseks vajalik osa välishelidest jne), lisaks jäetakse meelde tihedamini külastatavad asukohad ja nende jaoks valitud seadistused.
DSEE Extreme - Digital Sound Enhancement Engine kasutab nüüd tehisintellekti, et veel paremini ülesskaleerida madalama kvaliteediga (kõrgema pakkimisastmega) digitaalset muusikasignaali - tehisintellekt saab aru eri instrumentidest, muusikazanritest jne ja suudab varasemast paremini taastada pakkimise käigus kaduma läinud detaile ja sagedusi.
Speak-to-chat - klapid tunnevad ära omaniku hääle ja saavad aru, kui soovitakse kellegagi vestelda, seepeale peatatakse muusika esitus vestluse ajaks. Veidi peale vestluse lõppu käivitatakse muusika mängimine automaatselt. Kasutusel on koguni 5 mikrofoni ja need võimaldavad ka Hands Free kõnede tegemist varasemast paremat kvaliteeti. Tarkvara uuendamisega on võimalik klappidele lisada ka Google assistant ja Amazon Alexa hääljuhtimise tugi.
Multipoint connection - likvideeritud on varasemate mudelite üks silmapaistvamaid puudusi, mis tähendas, et korraga said klapid olla ühenduses olla vaid ühe Bluetooth seadmega. Nüüd on neid paralleelselt võimalik ühendada 2, mis tähendab, et näiteks kuulates arvutist muusikat on võimalik lihtsalt ümber lülituda telefoniga tehtavale hands-free kõnele.
Füüsiline ja mugavuse pool - ka seda osa on parandatud: kasutusel on uus, eelmisest kergem plastik ning pehmemad ja survet ühtlasemalt peanahale jaotavad padjad.
Aku - on endiselt 30h aga kasutades eraldi müüdavat kiirlaadijat on võimalik 5 tunni jagu kasutusaeg saada kõigest 10 minutilise laadimisega.
Lisainfo: https://www.sony.ee/electronics/headband-headphones/wh-1000xm4 
Huvilised saavad nende klappidega lähemalt tutvuda meie salongis.
Hind? Küsige!

 


Hinnakirja hindade näol on tegu tootjapoolsete soovituslike hindadega (väljaarvatud juba sooduspakkumises olevad tooted).
Meie hinna teada saamiseks külastage salongi või küsige pakkumist.

 

 

 

TÜÜP/MUDELKIRJELDUSHIND
Headphone Amplifiers / DAC    
     
TA-ZH1ES

Premium Headphone Amplifier with D.A. Hybrid Amplifier Circuit
Enjoy up to PCM 32 bit/768kHz and DSD22.4 MHz sound formats.
Variety of headphone output connections, including both balanced (4.4mm, 3-pole mini plug x2 & XLR4) and unbalanced (stereo standard plug, stereo mini plug).
OUTPUT POWER: Balanced: 1200mW + 1200mW (32ohms 1kHz 1%), Unbalanced: 300mW + 300mW (32ohms 1kHz 1%)
IMPEDANCE 8-600 ohms

1949
DMP-Z1

  8890
PHA-1A

USB DAC Headphone Amplifier
High-Resolution Audio compatible. Digital connectivity for Apple, Walkman, smartphone and PC. Built-in battery delivers up to 6 hours playback
239
     
Walkmans / MP3 players
   
NW‑WM1ZM2  UUS! 5" ekraan, kullatud vaskkorpus, 40h aku, 256GB sisemälu 3590
NW-WM1AM2  UUS! 5" ekraan, 40h aku, 256GB sisemälu 1390
NW-WM1Z DSD, 256GB 2699
NW-WM1A 128GB 1099
NW-A100TPS
Sony Walkman 40th Anniversary Limited Edition.
Android 9.0, WiFi, 16GB. NFC, LDAC, AptX HD
439
NWA-105
Android 9.0, WiFi, 16GB. NFC, LDAC, AptX HD 339
NW-A45 16GB, 3,1" puutetundlik ekraan, NFC ja LDAC Bluetooth, aku kuni 45 tundi 199
NW-A55L  UUS! 16GB, 3,1" puutetundlik ekraan, NFC ja LDAC Bluetooth, aku kuni 45 tundi 185
NW-ZX300  384kHz/32bit playback, 64GB, MQA, LDAC, MQA 699
NW-ZX500 / NW-ZX507  UUS! 384kHz/32bit playback, 64GB, MQA, 3.6" HD screen, Android, Wifi, streaming services, LDAC 799
     
     
Headphones   
Noise cancelling headphones    
WH-1000XM5  UUS!   419€
KÜSI!

     
High-End Headphones    
MDR-Z1R   2199
MDR-Z7M2  UUS!   749